II. trimestr, psychika v háji, oslabená imunita

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.9.21 20:27

II. trimestr, psychika v háji, oslabená imunita

Dobrý večer. Prosím o zachování anonymu. Jak začít, je mi přes 30 a jsem těhotná. Těhotenství je vymodlené přes ivf. Od začátku těhotenství mám imunitu v háji. Opary, rýmečky, posléze bolesti kloubů a teplota, minulý týden atb z důvodu zánětu. Dnes se pro změnu cítím opět nemocně a čekám, co to bude tentokrát. Uz jsem zoufalá. Připadám si jak porcelánová panenka :,( Nevím jestli to nemůže být i tím, že má psychika dostává zabrat. Jsem alergická už sama na sebe skrz nálady. Buď jen řvu posléze mně to přijde líto tak zase brečím. A tak je to každý den. Mám strach o miminko aby bylo v pořádku. Jen se chci zeptat jestli jste třeba díky špatné psychice měly taky oslabenou imunitu. Moc vám děkuji a přeji příjemný večer :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59
21.9.21 20:42

A co třeba nějaká infekce.?Zasla bych k MUDr ať udělá krevní testy. Teď je doba boreliozova. A hormony samozřejmě udělají taky svoje. Jestli myslíš ze už to nezvladas asi bych to řešila s MUDr.Ono deprese nebo úzkosti mohou začít i tehotenstvim a neni se rozhodne za či stydět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1803
21.9.21 21:10

Asi bych to poresila s doktorkou, poctive brala vitaminy pro tehotny, pridala si horcik na zklidneni a snazila se byt vic v klidu. Poradne se snazila zdrave jist at ma to telo z ceho cerpat a pit vodu/caje aby se zbavovalo tech stresovych hormonu. Zkus nejaky caje na nervy vhodny pro tehotny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat