Ikea Brno - je tam občerstvení? A jaké?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineSněženka25
Závislačka 3900 příspěvků 36 inzerátů 09.02.17 22:27
Ikea Brno - je tam občerstvení? A jaké?

Ahoj ženy, vy co to znáte v Ikee…Jaké je tam občerstvení? Jen nějaký fast food? Nebo je tam možné si koupit i něco zdravějšího? Snažím se trošku dodržovat zdravější jídelníček a nevím, jestli si chystat sváču. Nerada bych obědvala i večeřela párek v rohlíku :-D

Reakce:

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 09.02.17 22:30

@Sněženka25 je tam ikeacka restauracka. Jak moc zdrave tam vari netusim, ale asi jako v kazde jine restauraci. Tam taky nijak extra zdrave nevari.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 2 inzeráty 09.02.17 22:33

Já teda myslím, že se tam dá relativně zdravě najíst..není to jen fastfood, mají i saláty, nebo zeleninová jídla

marketak5
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 2 inzeráty 09.02.17 22:34

http://www.ikea.com/…o/restaurant

Uživatel je onlineSněženka25
Závislačka 3900 příspěvků 36 inzerátů 09.02.17 22:37
@marketak5 píše:
http://www.ikea.com/…o/restaurant

jéé děkuju, já na netu nic nenašla :-(

@eviku-miluna píše:
@Sněženka25 je tam ikeacka restauracka. Jak moc zdrave tam vari netusim, ale asi jako v kazde jine restauraci. Tam taky nijak extra zdrave nevari.

Jasný tak nepotřebuju nic extra zdravého, prostě normální jídlo. Jen nemám chuť na smažené nebo hamburgry a tak :-D

Díky holky :)

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 09.02.17 22:50

Jasně, mají tak saláty, džusy. Nemusíš si dávat smažené, není to fast food jako takový ;) Mají tam klasická jídla i polévky ;)

Lychee13
Závislačka 3060 příspěvků 09.02.17 22:58

@Sněženka25 Mají polévky, saláty, kuličky z koně :mrgreen:,zeleninové kuličky, kachnu a lososa. V neděli jsem tam byla a losos je :palec:

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 10.02.17 08:23

@Sněženka25
He tam bistro (dole) i restaurace (nahoře).
Výběr v obou nic moc, nahoře by se ti mohl líbit losos.
Jinak většina je z těch jejich mražených polotovarů - nic moc.

Jinak já chtěla něco zdravějšího, tak jsem si to dala s kaší - něco tak neskutečně přesoleného jsem ještě nejedla (to tam někdo převrh solničku?).

Lychee13
Závislačka 3060 příspěvků 10.02.17 09:08

@zvidavajanca Hlavně ta kaše není z brambor, ale z umělé hmoty. :mrgreen:

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 10.02.17 09:14
@Lychee13 píše:
@zvidavajanca Hlavně ta kaše není z brambor, ale z umělé hmoty. :mrgreen:

Tak ono je umělý tam tak nějak vše :D

Lychee13
Závislačka 3060 příspěvků 10.02.17 13:13
@zvidavajanca píše:
Tak ono je umělý tam tak nějak vše :D

To je fakt! Ale ten jejich brusinkovej jam je nejlepší. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >