IKEA METOD - lze vyměnit pouze čela zásuvek?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
96
12.11.21 10:12

IKEA METOD - lze vymenit pouze cela zasuvek?

Ahoj holky,

Zajimalo by me, jestli jste nektera nevymenovala pouze čela zasuvek u kuchyne IKEA METOD.
Uz ji par let mame a ja si ted vymyslela jinou barvu a uchytky. Stacilo by vymenit jen ty pohledove casti supliku, ale mam strach, ze to moc dobre nepujde predelat, to celo tvori predni cast zasuvky, takze se musi trefit vsechny otvory atd. Shanim tedy info, jestli uz to nekdo nedelal, at mam pripadne argumenty, nez s tim nastoupim na chlapa ;)

Mic diky za pripadne postrehy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
913
12.11.21 10:19

My jsme takhle měnili místo dveří na celou skříňku, že chceme šuplíky asi po dvou letech užívání a jde to, jen je blbý že nějaké díly co jsme potřebovali byly u korpusu a ty už jsme prostě po té době neměli, takže jsme šli do oddělení „náhradních dílů“ a bohudík to měli skladem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6013
12.11.21 10:53

Je to sektor a ikea, tak by nemel byt problem.
Vetsi problem bych videla, jestli vubec to, co chces maji.
My ted brali kuchyn i skrine a u kuchyne se cekalo na dily a skrine asi jen tak nebudou. Chybi právě supliky a cela. Tedy u nas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20285
12.11.21 11:09

Jestli to je ten nový systém kuchyni, starý cca 8 let, tak to jde. S tím starším to prý kompatibilní není. Štve mě to, jsem měnič a přestavovac nábytku, ráda bych vyměnila všechna cela a měla jiný vzhled kuchyně, ale bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9429
12.11.21 11:41
@Cuddy píše:
Jestli to je ten nový systém kuchyni, starý cca 8 let, tak to jde. S tím starším to prý kompatibilní není. Štve mě to, jsem měnič a přestavovac nábytku, ráda bych vyměnila všechna cela a měla jiný vzhled kuchyně, ale bohužel.

Mám to stejně, kuchyni Ikea cca 9 let starou a nejde to. Přitom jsem Ikea kupovala s tím cílem, aby to právě časem šlo a oni pár měsíců po koupi změnili rozměry :mrgreen: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat