Reklama

Ikea - různě dlouhé povlečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Krčka
Echt Kelišová 8143 příspěvků 10.01.18 12:32
Ikea - ruzně dlouhé povlečení, máte to taky tak?

Mám doma dvoje povlečení na dospěláckou postel z Ikea.

Jedno kupováno asi před pěti lety, druhé před třemi. Manžel už pár let fňuká, že je mu peřina, povlečená do toho povlečení staršího, krátká (manžel má skoro dva metry). Roky jsem mu neveřila a až dneska „ze srandy“ přemeřila a FAKT!

Liší se délka u povlaku na peřinu jednolůžka o dobrých 12cm.

Mám nějaký vadný kus (kusy - oba dva, které mám, jsou kratší u toho jednoho vzoru), nebo to tak máte někdo taky a byl to snad záměr ikea a já si snad při nákupu nevšimla nějakého upozornění? :-)

Já vím, blbost, ale já jsem z toho v šoku, člověk se mu roky směje a ON MÁ PRAVDU" :lol:

PS: sušičku máme, ale ta to nezdrcla, byla očividně krátká už před jejím nákupem :-)

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10918 příspěvků 10.01.18 12:54

Já bych řekla, že to může být i praním, taky se mi zmenšují některá bavlněná povlečení, ale nemám je z ikey

smudlinky
Závislačka 2521 příspěvků 361 inzerátů 10.01.18 12:55

Ikea má vlastní rozměry povlečení- to je známá věc. Je možné, že má víc typů délek, takže je dobré se vždy dívat na uvedené rozměry.

Krčka
Echt Kelišová 8143 příspěvků 10.01.18 12:56

@iiiv když on si stežuje vpodstatě už od začátku, že je nějaké kratší, tak to asi tak už bylo koupené :nevim:

Verunecka289
Závislačka 3329 příspěvků 10.01.18 13:00

Většina obchodů prodává různé rozměry povlečení na peřinu i polštář, je lepší si to hlídat

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 13:04

V IKEY jistě mají různé rozměry, ale je to tam dostatečně popsáno. Holt si manžel musí brát teplé ponožky v kombinaci s tím kratším povlečením. :mrgreen:

Emka135
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 10.01.18 13:18

IKEA jsem měla dost ráda a taky jsem nad nějakým povlečením uvažovala. Ale když oni tam mají tolik věcí MADE IN CHINA :cert:

Nairol
Echt Kelišová 8816 příspěvků 10.01.18 13:23

A maji stejny zpusob zapinani?
Napr. knofliky / zavazovani / zip?

My mame z IKEA jen jedno prave zavazovaci a prijde mi, ze tam ty periny rvu jen tak tak a porad lezou ven.

Offtopic - moc te zdravim, doufam, ze se mate dobre. Jsem rada, ze jsem te „videla“. :D

Tarinka
Echt Kelišová 8203 příspěvků 10.01.18 13:32

Ja si jednou koupila povleceni v ikea a prekvapil me maly povlak na polstar, no mmoje chyba, byla jsem hospodynka zacatecnice :lol:

Krčka
Echt Kelišová 8143 příspěvků 11.01.18 14:42

@Nairol ahoj, mame se fajn :-)

Krčka
Echt Kelišová 8143 příspěvků 11.01.18 14:42

Zapinani maji stejne,…no to je jedno :-) Vsem dekuji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >