IKEA - zkušenost se službou Klikni a vyzvedni

1011
11.5.20 14:15

IKEA - zkusenost sluzba Klikni a vyzvedni

Ahoj,
mate nekdo aktualni (koronavirova doba) zkusenost se sluzbou Klikni a vyzvedni v Praze, idealne Zlicin?

Jak dlouho trva naskladneni od objednavky, jak dlouho samotne vydani, kdyz si pro to prijedu - jak dlouhe jsou fronty cekani atd.?

Potrebuji si na tu dobu zajistit hlidani, tak at vim, co cekat :D

Diky

Edit: nejde mi o sluzbu s dovozem na parkoviste, ale o Klikni a vyzvedni, co maji v nabidce jiz dlouho. Dik!

Příspěvek upraven 11.05.20 v 15:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1596
11.5.20 14:22

Teď je nová služba ze si to objednas prijedes si a oni ti to dovezou na parkoviště. Mrkni na ty jejich stránky. Jinak za službu kliknu a vyzvedni se platí asi 3 stovky nevim presne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19998
11.5.20 14:34

Já tuto službu zkouším již dost dlouho a po celou koronakrizi jsem ji ještě neviděla dostupnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17122
11.5.20 14:35

Jojo, ten poplatek je mazec 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19998
11.5.20 14:38
@cecetka píše:
Jojo, ten poplatek je mazec 8o

Ale kdyby jim to fungovalo, tak jim ho ráda dám. Když vidím na netu ty jejich fronty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24385
11.5.20 14:48

Tak kdyz pominu poplatky, tak me by odradila i ta fronta. Nevim jak zrovna ikea, tu mame z ruky, ale bude to masakr. Ja objednavala klikni a vyzvedni z obi a i tam byla fronta na pul hodiny, a to nejsme praha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
11.5.20 14:52

Mě se zda dobra ta služba ze si prijedes a dovezou ti to na to parkoviště. Víc info na jejich stránkách. Je to nová služba. Jinak my v sobotu jedem do Brna :mrgreen: bereme vybavení do celého domu. To abych tam jela už teď a přespala ve stanu než otevřou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
11.5.20 15:06

@-Sára to je ted nova sluzba a jen nekde, ale normalne funguje i ta klasicka, a uz dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
11.5.20 15:45
@Zuzi79 píše:
@-Sára to je ted nova sluzba a jen nekde, ale normalne funguje i ta klasicka, a uz dlouho.

Služba klikni a vyzvedni bude v provozu od 18. Května jinak dovoz zboží za šílený prachy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat