Reklama

Ilife V7s pro (roboticky vysavač z aliexpress)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makuska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 03.12.17 10:12
Ilife V7s pro (roboticky vysavač z aliexpress)

Prosím má někdo jak jste a nejste spokojeni. Strašně dlouho ho zvažuju vyjde v přepočtu na 4000 a je ze skladu z nemecka takže vez cla a dph ale jak jste spokojení vysava, vytira?? Vše dobře baterie atd u nas by vysel nejmin na 10000. Ale to nedam ty 4 jo ale aby fungoval no. Diky za každé info :lol: :lol:

Reklama

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 03.12.17 12:10

@Makuska na fb je skupina, tam už pár lidí vím, že objednalo. a recenze psali kladné

Makuska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 03.12.17 18:59

@Petra jj jsem tam ale chtela sem jeste asi.vice info ????????

def
Kecalka 119 příspěvků 17.02.18 00:09

Prosiiiim, kde najdu tu FB skupinu? Zkoušel jsem hledat na Google i FB ale nic českého mi to nenašlo :/

SweetCherry
Nováček 5 příspěvků 20.02.18 16:49

Já bych se dost bála případných reklamací…na Aliexpressu se s tím nikdo zabývat nebude. A ta kvalita tomu bude odpovídat, když za to nikdo nemusí brát zodpovědnost. Radši bych něco připlatila, než aby za půl roku přestal fungovat a 4tis. vyhozený. Navíc mi dost vadí jak Čína jen kopíruje co někdo vymyslel a pak na tom vydělává…je to nefér, když nemusí platit drahý vývoj.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >