Ilife V7s pro (roboticky vysavač z aliexpress)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makuska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 03.12.17 10:12
Ilife V7s pro (roboticky vysavač z aliexpress)

Prosím má někdo jak jste a nejste spokojeni. Strašně dlouho ho zvažuju vyjde v přepočtu na 4000 a je ze skladu z nemecka takže vez cla a dph ale jak jste spokojení vysava, vytira?? Vše dobře baterie atd u nas by vysel nejmin na 10000. Ale to nedam ty 4 jo ale aby fungoval no. Diky za každé info :lol: :lol:

Reklama

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51685 příspěvků 03.12.17 12:10

@Makuska na fb je skupina, tam už pár lidí vím, že objednalo. a recenze psali kladné

Makuska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 03.12.17 18:59

@Petra jj jsem tam ale chtela sem jeste asi.vice info ????????

def
Kecalka 109 příspěvků 17.02.18 00:09

Prosiiiim, kde najdu tu FB skupinu? Zkoušel jsem hledat na Google i FB ale nic českého mi to nenašlo :/

SweetCherry
Nováček 5 příspěvků 20.02.18 16:49

Já bych se dost bála případných reklamací…na Aliexpressu se s tím nikdo zabývat nebude. A ta kvalita tomu bude odpovídat, když za to nikdo nemusí brát zodpovědnost. Radši bych něco připlatila, než aby za půl roku přestal fungovat a 4tis. vyhozený. Navíc mi dost vadí jak Čína jen kopíruje co někdo vymyslel a pak na tom vydělává…je to nefér, když nemusí platit drahý vývoj.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama