Ilife V7s pro (roboticky vysavač z aliexpress)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makuska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 03.12.17 10:12
Ilife V7s pro (roboticky vysavač z aliexpress)

Prosím má někdo jak jste a nejste spokojeni. Strašně dlouho ho zvažuju vyjde v přepočtu na 4000 a je ze skladu z nemecka takže vez cla a dph ale jak jste spokojení vysava, vytira?? Vše dobře baterie atd u nas by vysel nejmin na 10000. Ale to nedam ty 4 jo ale aby fungoval no. Diky za každé info :lol: :lol:

Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52210 příspěvků 03.12.17 12:10

@Makuska na fb je skupina, tam už pár lidí vím, že objednalo. a recenze psali kladné

Makuska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 03.12.17 18:59

@Petra jj jsem tam ale chtela sem jeste asi.vice info ????????

def
Kecalka 123 příspěvků 17.02.18 00:09

Prosiiiim, kde najdu tu FB skupinu? Zkoušel jsem hledat na Google i FB ale nic českého mi to nenašlo :/

SweetCherry
Nováček 5 příspěvků 20.02.18 16:49

Já bych se dost bála případných reklamací…na Aliexpressu se s tím nikdo zabývat nebude. A ta kvalita tomu bude odpovídat, když za to nikdo nemusí brát zodpovědnost. Radši bych něco připlatila, než aby za půl roku přestal fungovat a 4tis. vyhozený. Navíc mi dost vadí jak Čína jen kopíruje co někdo vymyslel a pak na tom vydělává…je to nefér, když nemusí platit drahý vývoj.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >