Implantační krvácení 8 dní před MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 17:12
Implantační krvácení 8 dní před MS

Cauky,
Chtěla bych se zeptat, jestli je možné mít implantacni krvácení již 8 dní před MS…? Začala jsem včera večer krvavě špinit, jen vždy lehce růžové na kalhotkách nebo hnědé skvrny na prádle. S přítelem spolu spíme ob den. Dva dny zpět ne večer hodně boleli krize, 10dni před MS mám bolesti prsou a teď nic stále ticho po pěšině :mrgreen: Včera večer jsem se lekla zaspineneho prádla, je možné že to může být implantacni krvácení? Nic mě nebolí, maximálně teď v krku, cítím se lehce unavená… Kdyby ovulace proběhla dříve, je možné aby to bylo implantacni krvácení už?
Děkuji holky za názor, já jsem z toho zmatená už :D

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6938 příspěvků 12.12.18 17:19

Tam ani tak nejde o to kolik dnů před ms. Ale víš kolikátý si dpo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 17:22
@lachtanice86 píše:
Tam ani tak nejde o to kolik dnů před ms. Ale víš kolikátý si dpo?

Já upřímně ani nevím kdy ovulaci mám prostě jsme s přítelem spali spolu ob dva dny :D jsem ostuda já vím, ale nějak jsem teď ovulaci nehlidala… Jen zapisovala kdy jsme spolu spali… :mrgreen:

Astyna88
Kecalka 362 příspěvků 12.12.18 17:38

Implantační krvácení je většinou v době nástupu plánované termínované ms. 8 dní před mi příjde divné a hlavně do růžova :think: nerozjíždí se ti spíš ms? mě to taky tak občas blbne. Když beru klasickou průměrnou ženu o cyklu 28 dní, tak mi to na IK nepřipadá. Každopádně, nic není nemožné, já mám syna ze spolehlivě neplodných dnů, kdy jsem otěhotněla 7 dní před ms.

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3489 příspěvků 12.12.18 17:56

@Astyna88 já měla u obou dětí implantační špinění cca týden před termínem menzes. Ovulaci jsem nikdy nehlídala, ale podle všeho jí mám tak do 5 dnů po konci menzes. Takže možné to je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 17:56
@Astyna88 píše:
Implantační krvácení je většinou v době nástupu plánované termínované ms. 8 dní před mi příjde divné a hlavně do růžova :think: nerozjíždí se ti spíš ms? mě to taky tak občas blbne. Když beru klasickou průměrnou ženu o cyklu 28 dní, tak mi to na IK nepřipadá. Každopádně, nic není nemožné, já mám syna ze spolehlivě neplodných dnů, kdy jsem otěhotněla 7 dní před ms.

Prostě je to taková svetloulinka krev… Vím že krvácení bývá v období ms. Proto se mi to zdá zvláštní. MS mi určitě nezačíná. A tohle jsem nikdy neměla, vždy než mi začne ms cítím 10 dní prsa sem nafoukla teď nic… Ale člověk nikdy neví… :nevim:

Astyna88
Kecalka 362 příspěvků 12.12.18 18:01

@Heivka

mě se líbí, jak se vždy ozve vyjimka :mrgreen: není to pravidlem. Jak jsem psala, nic není nemožné…

Astyna88
Kecalka 362 příspěvků 12.12.18 18:03
@Anonymní píše:
Prostě je to taková svetloulinka krev… Vím že krvácení bývá v období ms. Proto se mi to zdá zvláštní. MS mi určitě nezačíná. A tohle jsem nikdy neměla, vždy než mi začne ms cítím 10 dní prsa sem nafoukla teď nic… Ale člověk nikdy neví… :nevim:

Tak uvidíš. I kdyby bylo, stejně jsi dostala klasickou ms, tak to nepoznáš. :nevim: já jsem to měla teda jen jednou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >