Implantační krvácení? Ano, ne?

Anonymní
9.5.21 19:11

Implantační krvácení? Ano, ne?

No, mám hodně nepravidelnou menstruaci, ale… S přítelem poslední dobou necháváme volný průběh těhotenství, nesnažíme se, ale ejakuluje do mě. No, teď ve čtvrtek a v pátek jsem měla na kalhotách slabé množství naruzoveleho vytoku, spis víc při vytirani, na spodním prádle toho bylo fakt málo. Mám do toho ještě stále křeče, jinak nic. Mohlo by se jednat o implantační krvácení? Z důvodu nepravidelnosti nevím, kdy to mám dostat a ani nevím, kdybych byla fant těhotná kolik dní to je od početí protože spolu spíme skoro každej den… Zpočátku jsem myslela, že mi přijde konečně menstruace, ale toto bylo světlejší, bylo toho min jak u špinění před tím, než mám ms a hlavně to trvalo jen dva dny, teď nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
767
9.5.21 19:22

Tohle je těžké když ani nevíš ovu nebo ták.
Ale pokud si vzpomínám, je to nidační krvácení jak říkáš růžové :nevim: ale asi spíš ještě počkej až se rozjedou příznaky nebo ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
9.5.21 19:27

Ja nemela pri uhnizdovani spineni zadny.
A kdyz ani nevis kdy byla ovulace nebo kdy ma prijit ms, tak ti tady nikdo nerekne co to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
9.5.21 19:42

Já jsem teda implantační krvácení nezažila, ale ten nárazový narůžovělý výtok by tomu podle mě celkem i odpovídal. Ale těžko říct, když nevíš, kdy byla ovulace. Zkus těhotenský test za pár dní nebo počkej, jestli dorazí menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
9.5.21 20:44

Takovehle spineni se obcas muze vyskytnout i pri ovulaci, zazila jsem to ale snad jen 2× zatim za zivot. :nevim: Muze to byt i zahnizdeni. Musis vydrzet a zkusit treba za par dni tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
9.5.21 21:36

Kup si testy a testuj, nikdo jiný ti neřekne, zda jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat