Implantační krvácení? Negativní test

Anonymní
5.12.19 18:16

Implantační krvácení? Negativní test

Ahoj, nevím co si o tom myslet tak píšu sem :) MS jsem dostala o týden dřív a navíc jsem to měla jen tři dny a normálně to mívám 7 dní a mívám celkem silnou menstruaci. Jenže teď to bylo jiné.. První den bylo krvácení slabé a zbylé dva spíš špinění a pak nic.. trochu mě pobolívá v podbřišku a jsem teda hrozně nafouknutá, mám zácpu a častěji chodím na malou…Chtěla jsem si udělat test zítra ráno, ale nevydržela jsem to a udělala si ho cca před hodinou v 5 večer a byl negativní… Test jsem si tedy dělala dva dny po tom co jsem přestala „krvácet“. Mohla bych být i přes to těhotná? Ještě chci dodat, že jsem v říjnu byla na gynekologii kde mi doktor našel 25mm cystu v době ovulace a řekl mi, že to je v pořádku a nebude se s tím nic dělat a mám přijít za rok. Mohla by toto způsobit ta cysta? Už jsem z toho blázen.. moje tělo si ze mě asi dělá srandu nebo co :D.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

5501
5.12.19 19:01

Těhotná nejspíš nejsi. problém bude asi ta cysta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 19:20

Ahoj, já to měla stejné, ted jsem ve 4 měsíci, jen pokud dobře počítám tak na test je ještě brzo jste tak 10 den po ovulaci. Počkejte, jestli ms přijde, když ne, test zopakujte Nidační krvácení může být, ale vajíčko se neuchytí a ms přijde, to se mi stalo asi dva cykly před otěhotněním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama