Implantační krvácení? Jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 15:09
implantační krvácení? těhotná?

Dobrý den, mám dotaz.
24.6. a 30.6. jsme s přítelem měli pohlavní styk s kondomem. Zkusili jsme to, ale ani jednou to netrvalo déle než 3 minuty, nedošlo k ejakulaci a kondom nebyl poškozen (nepřipouštěl vodu). 5.7. jsem dostala MS, která trvala klasickou dobu. Poté jsme si 14.7. hráli jen rukama, takže si nemyslim, že by se do mě dostaly nějaké spermie, a když, tak jen preejakulát v minimálním nebo žádném množství.
Dnes jsem ale začala krvácet, jako když mi začíná MS - silné rudé krvaceni. Ms jsem ale očekávala az za týden a půl. V poslední době jsem ji mela celkem nepravidelnou, tak mám dilema, zda jde o implantacni krvácení, které se vyskytuje 10-12 dni po početí (- po sexu? ) a nebo jen MS přišla dřív? V posledním týdnu jsem pila celkem dost červeného vína a provozovala fyzickou aktivitu.. Je možné, že bych mohla být těhotná? Nebo třeba jde o potrat či jiné důvody? Děkuji za odpovědi.

Reakce:

Froseth
Kecalka 382 příspěvků 01.08.18 15:18

Klid, šance na otěhotnění je podle tvého popisu hodně malá, nebála bych se :D Spíš je tělo jen rozhozené, může to byt i tím horkem ;) Jestli chceš být v klidu, tak si udělej za týden a půl test ;)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10413 příspěvků 01.08.18 15:18

Ne, nejsi těhotná. Zvazila bych Ha, abys to tak nehrotila

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 01.08.18 15:20
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz.
24.6. a 30.6. jsme s přítelem měli pohlavní styk s kondomem. Zkusili jsme to, ale ani jednou to netrvalo déle než 3 minuty, nedošlo k ejakulaci a kondom nebyl poškozen (nepřipouštěl vodu). 5.7. jsem dostala MS, která trvala klasickou dobu. Poté jsme si 14.7. hráli jen rukama, takže si nemyslim, že by se do mě dostaly nějaké spermie, a když, tak jen preejakulát v minimálním nebo žádném množství.
Dnes jsem ale začala krvácet, jako když mi začíná MS - silné rudé krvaceni. Ms jsem ale očekávala az za týden a půl. V poslední době jsem ji mela celkem nepravidelnou, tak mám dilema, zda jde o implantacni krvácení, které se vyskytuje 10-12 dni po početí (- po sexu? ) a nebo jen MS přišla dřív? V posledním týdnu jsem pila celkem dost červeného vína a provozovala fyzickou aktivitu.. Je možné, že bych mohla být těhotná? Nebo třeba jde o potrat či jiné důvody? Děkuji za odpovědi.

Nidace nastává cca týden po oplodnění (5.-9. den) a rozhodně nejde o žádné silné krvácení. Drtivá většina žen ani nepozná, že k tomu došlo. Odehraje se to zcela bez příznaků. Máš prostě menstruaci, můžeš mít kratší cyklus, anovulační cyklus (to můžeš i během cyklu špinit nebo krvácet) :nevim: Pokud máš menstruaci nepravidelně, nemůžeš ani vědět, kdy by měla přijít. A k žádnému nechráněnému (nebo špatně chráněnému) styku nedošlo. Pro jistotu si udělej test, ale ta pravděpodobnost je minimální.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 15:47

Obnovuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >