Implatační krvácení a kdy po něm testovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TeaDarkfire
Stálice 71 příspěvků 25.03.18 18:25
Implatacni krvácení a kdy po něm testovat?

Ahoj holky, chci sebzeptat jak poznam implantacni krvácení a jak dlouho po něm testovat. Krev se objevila o den driv ale slabá hodně slaba na mou menstruaci, cekam kdy se rozjede :-/ ale kdyby ne :-) kdy po ni testovat aby se to projevilo na testu? Dekuji mockrat za rady. Cetla jsem toho na netu hodně, ale každé tvrdi něco jiného. :-(

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKarleon
Kelišová 5051 příspěvků 25.03.18 18:33

Jestli se u tebe objevilo špinění den před očekávanou menstruací, tak to není krvácení způsobené nidací embrya. Může se ti rozjet klasické krvácení a může se jednat o těhotenství, test by už zítra mohl být průkazný.

lachtanice86
Závislačka 4979 příspěvků 25.03.18 18:34

@TeaDarkfire já žádné krvácení nikdy neměla a testuj v den vynechane ms

TeaDarkfire
Stálice 71 příspěvků 25.03.18 18:39
Děkuji

Děkuji holky ja si myslim ze se rozjede ale vždy mam hned prvni den silné a ne takové jakože jo a nebo ne. Tak jsem zadoufala tak zase nic no. :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Děti, těšte se na pšouknutí! ČT připravila cyklus romských pohádek

Pravidelný desetidílný cyklus romských pohádek nabízí od pondělí 18.6.... číst dále >

Emma Smetana terčem podvodníků: Zneužili její tělo pro 30 kilogramů

Emma Smetana se nestačí divit. Díky svým fanouškům se dozvěděla, že je tváří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama