Implatační krvácení a kdy po něm testovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TeaDarkfire
Stálice 92 příspěvků 25.03.18 18:25
Implatacni krvácení a kdy po něm testovat?

Ahoj holky, chci sebzeptat jak poznam implantacni krvácení a jak dlouho po něm testovat. Krev se objevila o den driv ale slabá hodně slaba na mou menstruaci, cekam kdy se rozjede :-/ ale kdyby ne :-) kdy po ni testovat aby se to projevilo na testu? Dekuji mockrat za rady. Cetla jsem toho na netu hodně, ale každé tvrdi něco jiného. :-(

Reakce:
Karleon
Kelišová 5551 příspěvků 25.03.18 18:33

Jestli se u tebe objevilo špinění den před očekávanou menstruací, tak to není krvácení způsobené nidací embrya. Může se ti rozjet klasické krvácení a může se jednat o těhotenství, test by už zítra mohl být průkazný.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 7385 příspěvků 25.03.18 18:34

@TeaDarkfire já žádné krvácení nikdy neměla a testuj v den vynechane ms

TeaDarkfire
Stálice 92 příspěvků 25.03.18 18:39
Děkuji

Děkuji holky ja si myslim ze se rozjede ale vždy mam hned prvni den silné a ne takové jakože jo a nebo ne. Tak jsem zadoufala tak zase nic no. :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Chtěla Vondráčková zůstat v Kanadě natrvalo? Plánovala setrvat, řekla advokátka Plekance

“Moje ideální představa by byla a od začátku byla, aby tady kluci ochodili... číst dále >

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >