Implatační krvácení a kdy po něm testovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TeaDarkfire
Stálice 79 příspěvků 25.03.18 18:25
Implatacni krvácení a kdy po něm testovat?

Ahoj holky, chci sebzeptat jak poznam implantacni krvácení a jak dlouho po něm testovat. Krev se objevila o den driv ale slabá hodně slaba na mou menstruaci, cekam kdy se rozjede :-/ ale kdyby ne :-) kdy po ni testovat aby se to projevilo na testu? Dekuji mockrat za rady. Cetla jsem toho na netu hodně, ale každé tvrdi něco jiného. :-(

Reakce:

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 25.03.18 18:33

Jestli se u tebe objevilo špinění den před očekávanou menstruací, tak to není krvácení způsobené nidací embrya. Může se ti rozjet klasické krvácení a může se jednat o těhotenství, test by už zítra mohl být průkazný.

lachtanice86
Kelišová 6424 příspěvků 25.03.18 18:34

@TeaDarkfire já žádné krvácení nikdy neměla a testuj v den vynechane ms

TeaDarkfire
Stálice 79 příspěvků 25.03.18 18:39
Děkuji

Děkuji holky ja si myslim ze se rozjede ale vždy mam hned prvni den silné a ne takové jakože jo a nebo ne. Tak jsem zadoufala tak zase nic no. :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >