Imunita - sauna, jeskyně, rakytník?

1071
17.9.12 09:18

Imunita-sauna, jeskyně,rakytník...???

Ahoj holky, tak už nám začíná podzimní počasí a u nás nastala otázka, jak na zimu posílit prďolíkovi (necelé 2 roky) imunitu. Hodně chodíme mezi děti, tak už nás zase skolila teplota a aftíky. Chci se zeptat zda máte někdo zkušenosti s takto malým dítětem v sauně, nebo solné jeskyni? A co si myslíte o čaji, sirupu apod. na imunitu s rakytníkem? Zatím posilujeme procházkama za každého počasí a naštěstí mám jedlíka, který jí všechno včetně ovoce a zeleniny.
Budu ráda za vaše názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8598
17.9.12 10:22

Hodně pomáhají a dělají laktobacílky, protože imunita je ve střevech :-) takže za mě - já bych koupila laktobacílky pro děti )my máme od swissu, vydrží měsíc, stojí kolem 180,–) rozpustíš mu to do kaše nebo mlíčka..je to na dýl, účinek se projeví tak po 14 dnech, 3t, ale není to jen na kakání a prdíky u kojenců… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2445
17.9.12 10:25

Nám hodně pomáhá Imunoglukan sirup. Dávám ho malému od podzimu do jara.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15672
17.9.12 10:44

Ahoj. Mám zkušenosti se solnou jeskyní. Jak to ale funguje na imunitu, těžko říct. Chodíme tam kvůli ekzému, brali jsme s sebou i starší dceru a minulou zimu se jí vyhlo každoroční pochrchlávání kolem února. Může to být náhoda, ale taky ne. Solnou jeskyni jsme dostali k Vánocům, pak jsme si koupili další permici, kteoru nám téměř celou proplatila zdravotní pojištovna. Tuto zimu to plánuju stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26654
17.9.12 10:57

@hkac ta solna jeskyně me docela zajima, jak často tam chodite???ja bych to dala tak jednou tydně, jestli to ma smysl???maly ma taky ekzem a je často nemocny a holky to ted taha ze školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15672
17.9.12 11:03

@mucinka2 @mucinka2 Teď nechodíme. Dostali jsem permici od Ježíška, to jsme chodili 1× týdně (s oběma holkama, páč na tu mojí permici mohly až 2 děti do 6 let zdarma). To bylo 10×, čili cca do března. Pak jsme koupili další permici, a to jsem už chodila jen s mladší (dopoledne, když byla starší ve školce) a to 2-3× týdně. Jasně, že je lepší chodit co nejčastěji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26654
17.9.12 11:22

@hkac děkujuuuuuuuuuuu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu