Imunologické okno a pokračovací HA mléko

1185
17.3.16 12:06

Imunologické okno a pokračovací HA mléko

Ahojte,
syn (6,5m) je na kombinaci MM/UM. To UM bylo doporučeno HA - jsem alergik. Příkrmy jsme zavedli od 4 měsíce. Ochutnal i mléčnou kaši s klasickým kojeneckým mlékem. Momentálně mu jedničkové mléko stačí, měnit zatím nechci. Chci se ale zeptat, jestli by měl mít i pokračovací HA, když už vlastně tu neštěpenou bílkovinu měl? Bylo by mi to jedno, ale jsme na nutrilonu, který má teď dlouhodobý výpadek a hrozím se toho, že jiná značka nemusí vyhovovat z hlediska zažívání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

344
17.3.16 13:08

Dle mého názoru bych řekla, že už HA mléko mít nemusíte. Dcera měla totiž také HA mléko (muž je alergik) a když jsem se doktorky ptala, jestli je musí mít dál, když už jí jogurt, tak řekla, že je to už zbytečny. Takže přešla někdy v 8 měs. na klasickou Bebu a v 1,5 roku na polotučné mléko. Vím, že to je trošku jiné, ale pokud už okusil kaši s klasickým koj. mlékem a neosypal se, tak by neměl být problém. Každopádně bych konzultovala s Mudr. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
17.3.16 14:33

Dík za reakci. S doktorkou si promluvím, ale zatím měnit nehodlám, když vyhovuje. Z kaše se neosypal, osypával se ze začátku, když jsem já snědla něco kyselého nebo se přejedla rajčat. Po zavedení příkrmů se osypal z tuřínu a to je vše (zvládne i příkrm s jahodama). Rybu měl zatím jenom sladkovodní, ale nechtná mu vůbec, tak zkusím zase za nějakou dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama