Imunologie a nachlazení

380
22.3.21 06:45

Imunologie a nachlazení

Zdravím,
mám jít s dcerou ve čtvrtek na kontrolu na imunologii a ode dneška má rýmu.
Můžeme na tu kontrolu, nebudou případné výsledky zkreslené, když jí teď víc pracuje imunita?
(Nechodíme tam nijak pravidelně, byla tam poprvé a naposled pred dvěma lety po zápalu plic.)
Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27817
22.3.21 06:57

No rozhodně bych tam nejprve volala, nemusi to byt jen ryma, ale kovid. Je mozne, ze vas tam nebudou chtit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
22.3.21 07:09

@vokishka No nevím, jestli příznakem covidu je zrovna rýma…
Navíc dcera to nemá kde chytit, jedině ode mě (mám home office, jsem s detmi doma, jen občas jdu na otocku do práce nebo na nákup) nebo od manžela (z práce). Ale my oba musíme kvůli práci každý týden na testy (já jsem byla ve čtvrtek, manžel ve středu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5181
22.3.21 07:34

@Fircon no ano, je. Rozhodně bych volala. V dnešní době je velmi neslušné přijít bez upozornění kamkoliv s rýmou. I kdyby to Covid nebyl, tak když to doktorka chytí, nemůže s tím ordinovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27817
22.3.21 07:41
@Fircon píše:
@vokishka No nevím, jestli příznakem covidu je zrovna rýma…
Navíc dcera to nemá kde chytit, jedině ode mě (mám home office, jsem s detmi doma, jen občas jdu na otocku do práce nebo na nákup) nebo od manžela (z práce). Ale my oba musíme kvůli práci každý týden na testy (já jsem byla ve čtvrtek, manžel ve středu).

kolegyně měla kovid a jen rýmu. Kterou chytla od dětiček, které chodily do školy právě „jen“ s rýmou. Ovšem děti na testy nešly. Je jedno, co jí je, slušnost je zavolat a domluvit se, volala bych až tak zítra, podle vývoje, třeba už zítra smrkat nebude (občas to tak třeba mám, je to jen alergie). U nás měli i před koronou, aby tam lidi nelezli s příznaky nachlazení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat