Imunologie a trombomutace a pod.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 07.07.10 16:58
imunologie a trombomutace a pod.

Holky potřebovala bych poradit. Kde dělají tyto vyšetření.Nějaká vyšetření mám ,ale nějaké mě ještě chybí.

Díky za vše.

Reakce:

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 07.07.10 17:12

A z Caru tě někam posílali ? Mně dělali kompletní genetický vyšetření a pak na imunologii, ppokud bych měla špatnou srážlivost krve, tak ještě na hematologii.
Myslím, že už ti tam chybí asi jen ty trombofilní mutace a ta srážlivost.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 07.07.10 17:16

imunologii si dělá většinou car základní, podrobnou např. v Brně viameda
trombomutace nevím :nevim: a beztak je mám :lol:

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 07.07.10 17:42

Mně poslali na specializovaný pracoviště imunologie a tam mi dělali i ty mutace.

Anonymnice 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.10 07:52

ahoj, nevím odkud jsi, ale v Praze je Imunologie třeba v Podolí (tam nám mimochodem odhalili problém, díky jehož vyřešení se zadařilo :pankac: ) a o vyšetření na trombofilní mutace jsem si řekla svýmu praktivckýmu lékaři, kterej mě poslal na odpovídající pracoviště s doporučením. tak hodně štěstí! :palec:

Cinkilinki 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.11 00:23

Nenajde se někdo, kdo bojoval s protilátkami proti Annexinu V a vyhrál jinou cestou než kortikoidy?
 8-o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >