Reklama

Imunologie a trombomutace a pod.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 07.07.10 16:58
imunologie a trombomutace a pod.

Holky potřebovala bych poradit. Kde dělají tyto vyšetření.Nějaká vyšetření mám ,ale nějaké mě ještě chybí.

Díky za vše.

Reklama

Reakce:

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 07.07.10 17:12

A z Caru tě někam posílali ? Mně dělali kompletní genetický vyšetření a pak na imunologii, ppokud bych měla špatnou srážlivost krve, tak ještě na hematologii.
Myslím, že už ti tam chybí asi jen ty trombofilní mutace a ta srážlivost.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 07.07.10 17:16

imunologii si dělá většinou car základní, podrobnou např. v Brně viameda
trombomutace nevím :nevim: a beztak je mám :lol:

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 07.07.10 17:42

Mně poslali na specializovaný pracoviště imunologie a tam mi dělali i ty mutace.

Anonymnice 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.10 07:52

ahoj, nevím odkud jsi, ale v Praze je Imunologie třeba v Podolí (tam nám mimochodem odhalili problém, díky jehož vyřešení se zadařilo :pankac: ) a o vyšetření na trombofilní mutace jsem si řekla svýmu praktivckýmu lékaři, kterej mě poslal na odpovídající pracoviště s doporučením. tak hodně štěstí! :palec:

Cinkilinki 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.11 00:23

Nenajde se někdo, kdo bojoval s protilátkami proti Annexinu V a vyhrál jinou cestou než kortikoidy?
 8-o

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >