Imunologie Kladno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.15 23:08
Imunologie Kladno

Hezký večer všem, dcera byla nedávno hospitalizovaná v nemocnici, nechci rozepisovat s čím, ale nakonec vše dobře dopadlo a dle výsledků krve to vypadá na sníženou imunitu. Ted jí čekají na začátku listopadu kontrolní odběry a podle toho se uvidí, zda půjde na imunologii nebo ne. Zarazilo mě, že ve zprávě z nemocnice je napsáno a doktorka to při propouštění i říkala, že na imunologii máme jít do Motola. To na Kladně skutečně není žádná imuno ambulance? Budu ráda za tip na dr., pokud jich je tu víc, vaše zkušenosti. Ne že by byl Motol daleko, ale přece jen…- Děkuju všem

Reakce:
Khalesi
Zasloužilá kecalka 982 příspěvků 15.10.15 09:42

Jen utíkej do prahy, dle mě (a motol konkrétně) je mnohem lepší a pečlivější a pravdivější.
moje zkušenosti s kladenskou nemocnicí se pohybují na hranici žaloby. jezdím do motola a tam jsou vždy úžasní. a velmi pečliví.

jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.15 10:38

@Khalesi Děkuji za příspěvek. Já mám ke kl. nemocnici taky spíš negativní vztah, ted to bylo na honem, pohotovost v neděli večer, jeli jsme jen na vyšetření a ani ve snu mě nenapadlo, že si jí tam rovnou bez vyšetření nechají. Kdybych to jen trochu tušila, jedeme do motila rovnou. Na druhou stranu musím říct, že to bylo fajn, dcera to 4 dny zvládla sama. Já nemám problém jet do motola, tam jsem vždy i rodila, jen mě to zarazilo.

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2440 příspěvků 15.10.15 10:55

My s dětmi jezdíme do alergo/imuno ambulance Dr. Poláčkové na Unhošťské.
Jsme vcelku spokojení- odběry, alergo testy, vysvětlení i přístup paní doktorky ok, jediné mínus je čekání v čekárně- i když jsme objednaní na čas, běžná je i hodina.

Váš příspěvek
Reklama