Reklama

Imunologie u sedmiměsíčního

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabinka23
Stálice 53 příspěvků 26.12.16 13:58
Imunologie u sedmimesicniho

Ahoj maminky.mam dotaz a prosbu s imunologii. malemu je sedum měsíců, ale od 3mesicu má stále rýmy, k tomu se přidala angína nebo průdušky a teď naposled laryngityda. nejhorsi je, že tu rýmu má prostě pořád. napr. 3rydny v kuse a pak je max týden klid. vzdycky už si myslíme že to přejde, krásné mu to vytéká a druhý den bum a má to znovu zacpane a tak se to pořád opakuje. a nepřijde mi že by to byla normální rýma. Zkousime do nosu všechno možné, ale bojím se, aby neměl tu sliznici nějakou narusenou. V jakém věku se vůbec nejdřív na imunologii může? Nebo zajít třeba na ORL? Náš pediatr neni zrovna z těch co by někam posílal, zda se mi že spíš neléčí

Reklama

Reakce:

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 26.12.16 14:45

Zkusila bych asi ORL, výtěry.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 26.12.16 19:20

@sabinka23 Já bych taky zkusila nejdřív ORL, tam ti jistě poradí. Na imunologii vás pošlou na krevní odběry, to bych radši předtím zkusila jiné možnosti. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama