Imunologie - zkušenosti z CARŮ a úhrada pojištovnou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:44
Imunologie - zkušenosti z CARŮ a úhrada pojištovnou

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Chodíme do CARU a řekli nám, že imunologii nám udělají na základě odběru krve. Máte stejnou zkušenost? Je běžné, že Vám taky v CARU dělali pouze test IMUNOLOGIE pouze z krve? Nebo testovali rovnou i sperma? Moc se v této problematice ještě neorientuji, ale řeším, jestli má cenu jít na takové vyšetření, když neodeberou sperma. Na netu jsem četla, že součástí je i odběr sperma. Tak mě to u našeho CARU překvapilo. Co z takového testování pak mohou zjistit? Není důležité vyšetřit sperma, abych člověk věděl, zda třeba na něj není alergický? A pak by mě zajímalo, zda někdo z vás neví, jak je to s úhradou pojišťoven. Pokud jednou podstoupím imunologii někde, tak pokud bych ji chtěla podstoupit znovu jinde, tak pak už funguju jako samoplátce? Děkuji za rady zkušenějších ;) :,(.

Reakce:
Reaskiller
Kelišová 5893 příspěvků 10.06.19 13:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Chodíme do CARU a řekli nám, že imunologii nám udělají na základě odběru krve. Máte stejnou zkušenost? Je běžné, že Vám taky v CARU dělali pouze test IMUNOLOGIE pouze z krve? Nebo testovali rovnou i sperma? Moc se v této problematice ještě neorientuji, ale řeším, jestli má cenu jít na takové vyšetření, když neodeberou sperma. Na netu jsem četla, že součástí je i odběr sperma. Tak mě to u našeho CARU překvapilo. Co z takového testování pak mohou zjistit? Není důležité vyšetřit sperma, abych člověk věděl, zda třeba na něj není alergický? A pak by mě zajímalo, zda někdo z vás neví, jak je to s úhradou pojišťoven. Pokud jednou podstoupím imunologii někde, tak pokud bych ji chtěla podstoupit znovu jinde, tak pak už funguju jako samoplátce? Děkuji za rady zkušenějších ;) :,(.

Ahojka, nekde nepotrebuji partnerovo sperma protoze maji od „darcu“..alergie se projevi tak ci onak na sperma…je jedno jestli je od darce nebo od partnera..zbytecne tim nezatezuji Tveho muze..Dale v ramci CARu se dela vseobecne vysetreni imunity coz znamena: reakce proti trofoblastu, proti spermiim a embryu a jelikoz je to delane v centru tak to vsechno hradi pojistovna..

Pokud se podrobnejsi imunologie, dela se vysetreni na NK bunky z krve a pak se jeste muzou otestovat z delohy. Ale to je uz hodne podrobne..

Váš příspěvek
Reklama