Imunor - otěhotnění a začátek těhotenství

10
5.1.20 09:10

Imunor - otěhotnění / začátek těhotenství

Hezký den,

přibližně od září užívám Imunor kvůli nižšímu počtu červených krvinek. Těhotenství je kontraindikací, ale chtěla bych se zeptat, jestli se některé z Vás podařilo i přes jeho užívání otěhotnět?

Předem děkuji za reakce a přeji hezký den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4669
5.1.20 09:22
@Vika88 píše:
Hezký den,

přibližně od září užívám Imunor kvůli nižšímu počtu červených krvinek. Těhotenství je kontraindikací, ale chtěla bych se zeptat, jestli se některé z Vás podařilo i přes jeho užívání otěhotnět?

Předem děkuji za reakce a přeji hezký den.

Když je těhotenství kontraindikace, neměla by jste se pokoušet otěhotnět, případně to konzultovat s lékařem a ne na webu. Jestli už těhotná jste, domluvte se s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.1.20 09:33
@Havlova píše:
Když je těhotenství kontraindikace, neměla by jste se pokoušet otěhotnět, případně to konzultovat s lékařem a ne na webu. Jestli už těhotná jste, domluvte se s lékařem.

Tyto záležitosti mám s lékaři vyřešené. Lék se následně vysazuje. Otázka zněla na zkušenost s otěhotněním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4669
5.1.20 09:46
@Vika88 píše:
Tyto záležitosti mám s lékaři vyřešené. Lék se následně vysazuje. Otázka zněla na zkušenost s otěhotněním.

Vzhledem k tomu, že aktivuje imunitní systém, by neměl být překážkou v otěhotnění. Já to pochopila jinak, lekla jsem se, že už jste třeba těhotná a lék dále berete. Tento lék užívá dcera, o těhotenství se lékařka také zmiňovala s tím, že naštěstí vzhledem k věku nehrozí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat