IMUNOR- zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vranka1050
Kecalka 470 příspěvků 21.02.17 14:03
IMUNOR- zkušenosti

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat dnes jsme od alergologie- imunologie dostali na posílení imunity Imunor -máte s tím někdo zkušenosti. Dcera má 3,5 a už třikrát měla atb a pořád má zánět průdušek a strašný kašel.
Podle krve alergie neprokázaná, ale snížená imunita.

Reakce:

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 21.02.17 14:06

No nijak zvlášť synovi nepomohl..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 14:18

@vranka1050 synovi nepomohl. Resp. pomohl mu v době, kdy ho bral. Dobral ho a je na tom stejně. Měl atb už 12×. Je mu 2,5 roku.
Taky má problémy s imunitou.

Meluzinecka
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 21.02.17 14:45

@vranka1050 imunolog ti určitě řekl složky imunity a jak ji zlepšit. Mně osobně Imunor pomohl a efekt se držel cca 2 roky po dobrání ;)

vranka1050
Kecalka 470 příspěvků 21.02.17 14:48

Výsledky my zdělil po telefonu s tím že si mám přijet pro recept pro malou na ten imunor. Že by jí ten imunor měl pomoc.tak uvidíme dnes dostala první dávku.

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 21.02.17 15:09

Nevím, jestli vám mohu nějak přesně pomoci, ale nedá mi to a zkusím aspoň se o tom zmínit. Viděla jsem již několik dokumentů, videí, přednášek a nějak se mi poskládalo puzzle v tom, že nejspíš imunitu narušuje silně strava jakoby taková celkově a hlavně kravské mléko, kravská bílkovina, kasein…může to být pravda a také nemusí, také si uvědomuji, že pravda, o které se teď myslím, že by mohla být pravdou, budu vydávat ještě za pravdu napr. za měsíc, ale nějak celkově se mi to dalo do kupy v hlavě.

Proč si to myslím a tvrdím? Jelikož často trpím na zanět průdušek, 3-4× do roka na antibiotikách. Hodně jsem pila mléko, řekla bych i litr denně (3× denně do cara, jen tak na žízeň a pak v potavinách. Od té doby je to už skoro rok, ani jeden zánět 8o - vím, že necelý rok k nějakému jednoznačnému závěru je ještě málo.
Ale změny nastali různé i to zahlenění je pryč.
Navíc mám dvě holky a 2 roky a 10 let a ty mléko nepijí, už ani nekupuji a jogurty doma nemám a ani nechci. Také holky nebývají nemocné a když ano, tak jen nějaké nachlazení, které rychle proběhne, během dvou dní. Navíc bez léků…
Já prostě cítím, nějak vím, jsem přesvědčená, že mléko je jen pro telátka a kdo se více zajímá, co kravské mléko obsahuje a jak to následně funguje v lidském organismu a tam se zpracovává, tak si dá 1+1 dokupy a má jasný výsledek.
Takové mlíko z jiného zvířete si jiný druh zvířete může dát, fajn tak jen na chvilku, když není zbytí, ale z dlouhodobého hlediska a ještě kolikrát denně, tak to bohužel nemůže fungovat bez utrpení.

vranka1050
Kecalka 470 příspěvků 21.02.17 15:12

@Petulka1234

Tak malá jogurty a mléko moc nemusí. když sní jeden jogurt za týden je to moc. Mléčné výrobky moc nejí.

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 21.02.17 15:27

@vranka1050 Tak potom hledat dále příčinu, vím, že to nemusí být jednoduché. Já jen napsala mou zkušenost, o které si myslím, že může být pravdivá.
Napadá mě dále strava jako tak celkově. Jistě víte, že imunita sídlí ve střevech, v tlustém střevu. Ráda bych vám pomohla, ale přesně nevím jak. Uvědomuji si, že je to jistě na hledání…jí třeba i dost ovoce, zeleniny?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >