IN TIME katastrofální přepravní služba

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
afghani
3.2.17 19:19

@Doe_Jane No,užij si to…Ostatním holkám doporučji vybrat alespoň momentálně jinou přepravní firmu.Tady ještě pár recenzí: https://webtrh.cz/…intime/page3
:mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
afghani
3.2.17 19:21

@debra.morgan A objednávala jsi nějak teď? Zřejmě ten stav není setrvalý, nebyl dříve. Pokud ano, pak je fajn, že u tebe byli spolehliví. Nemyslím, že desítky negativních recenzí viz výše si ale někdo vymyslel. Naši zkušenost jsem popsala.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Doe_Jane
3.2.17 19:22

@afghani a teď si najdi zkušenosti s PPL, DPD, ČP apod. a porovnej kdo má nejvíc negativních, vyjde ti z toho nejlepší In Time, nevím o co se tady snažíš

• Citovat
  • Nahlásit
19616
3.2.17 19:23
@debra.morgan píše:
In time můžu jen pochválit, moc ochotní, milí a super rychlí :-),ale já vždy objednávala přes eshop… řekla, že problém, bude u chytrého balíku…Příspěvek upraven 03.02.17 v 19:21

@afghani příspěvek jsem upravila, objednávala jsem naposledy na Vánoce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19616
3.2.17 19:26
@afghani píše:
@debra.morgan A objednávala jsi nějak teď? Zřejmě ten stav není setrvalý, nebyl dříve. Pokud ano, pak je fajn, že u tebe byli spolehliví. Nemyslím, že desítky negativních recenzí viz výše si ale někdo vymyslel. Naši zkušenost jsem popsala.

desítky negativních recenzí má každá přepravní firma, žádná není nikdy 100% a řekla bych, že ani nikdy nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
afghani
3.2.17 19:26

@Doe_Jane Popisuji svoji osobní zkušenost. Jako mnoho žen v těchto diskusích. Děkuji ti za návštěvu mnou založené diskuse i za příspěvky.
Ostatním zasilatelkám snad ušetřím aspoň touhle osobní zkušenosti nervy, čas a starosti. Pokud na tuto diskusi narazí někdo z InTime nebo z Chytrybalik, tak doufam, ze dojde ke zlepseni situace-je to prece jejich byznys…Preji vsem hodne spokojenosti v objednavani, at si vyberou jakoukoliv firmu! Ja popsala svoji zkusenost s chytrybalik.cz a intime.cz.Vsem hezky vikend! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
33186
3.2.17 19:30

@afghani jen nechápu prostě co si chtěla DISKUZÍ vyřešit..fajn napsala si negativní zkušenost, a ted si myslíš že všichni přestanou přes ně objednávat? Nebo jak… :think: :nevim: přes chytrý balík jsi si vybrala tu nejlevnější dopravu, tak asi proto..možná na to prdí. Přes normální eshopy platím za jejich dopravu více

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.17 19:32

@afghani Na Doe_Jane nemá cenu reagovat. Je to dobře známá rýpalka tady na emimi. Doporučuji jí ignorovat.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
JayLee
3.2.17 19:32

@afghani mame s nima jen ty dobre zkusenosti ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Doe_Jane
3.2.17 19:33
@monrom píše:
@afghani Na Doe_Jane nemá cenu reagovat. Je to dobře známá rýpalka tady na emimi. Doporučuji jí ignorovat.

hrdinko, příště mě aspoň označ když o mně mluvíš :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
578
3.2.17 19:44

Včera objednáno zboží na jednom e shopu, dorava zdarma přes intime, dnes DORUČ :think: ENO

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1242
3.2.17 19:46

@afghani me IN TIME dorucuje casto baliky a nikdy jsem nemela problem. naposled mi dorucovali balik minuly tyden a hned a bez problemu!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
3.2.17 20:03

Teda některé zase jedete, tady už člověk nemůže založit diskuzi snad na nic, protože všechno je špatně. Holkýý, vzpamatujte se, chováte se některé fakt jako trapky :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5727
3.2.17 20:11

Já nechápu, jak v dnešní době internetu může někdo takhle „naletět“. Stačí se podívat na facebook chytrého balíku, jeden nespokojený zákazník za druhým.. Pro mě jasný signál, službu nevyužít. :nevim: :roll:

Komu není rady, tomu není pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13333
3.2.17 20:23

Mně IN TIME vezl asi před 3 týdny balíček, v jeden den 2× SMS, že budou doručovat a nic a druhý den volali čtvrt hodiny před příjezdem a doručili. Takže za mě, pokud to půjde, nenechám si přes ně nic doručit, nemůžu být pokaždé několik dní doma a čekat jestli přijedou nebo nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat