Reklama

Indajani šátky na nošeni - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lanear
Kecalka 281 příspěvků 21.02.17 13:42
Indajani šátky na nošeni - zkušenosti

Ahoj ženy :), prosím všechny, co máte nějakou zkušenost s šátky Indajani na nošení dětí, můžete se o ni podělit? Případně hlavně jak se Vám nosilo dítě 10kg +? Shodnocuji, zda si ho nepořídit, ale nikde zatím nevidím recenze na netu. Čekám na přijetí do skupinky na FB Indajani Cz, ale nějak jim to trvá… :kytka: Díky všem za případné odpovědi!!

Reklama

Reakce:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 21.02.17 14:01

@Lanear a v jiné nosicí skupině na fb jsi?

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 21.02.17 14:06

@Lanear proběhlo nám na zkoušku skupinou, mi se nosilo dobře tehdy 12 kg :think: ale já neměla problém nosit ani v obyč šátku :mrgreen:

Lanear
Kecalka 281 příspěvků 21.02.17 19:32

@Zireael jsem, nosíme děti, některé recenze tam jsem přečetla, vím že je hodně tlustý..proto ohledně teplého období na něj nejsou úplně nej komenty, ale používám i ergobaby nosítko, tak mám s čím střídat.. Láká mě na něm ta cena a vím, že úplně hodně nosit už také nebudeme…tak právě ještě vyzjišťuju info i jinde :)… třeba nějaké vychytávky na léto právě :mrgreen:, slyšela jsem i názory, že i v létě to jde, pač s tímhle šátkem stačí i 1 vrstva a 1 uzel i s 12kg dítkem..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama