Indajani šátky na nošeni - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lanear
Kecalka 281 příspěvků 21.02.17 13:42
Indajani šátky na nošeni - zkušenosti

Ahoj ženy :), prosím všechny, co máte nějakou zkušenost s šátky Indajani na nošení dětí, můžete se o ni podělit? Případně hlavně jak se Vám nosilo dítě 10kg +? Shodnocuji, zda si ho nepořídit, ale nikde zatím nevidím recenze na netu. Čekám na přijetí do skupinky na FB Indajani Cz, ale nějak jim to trvá… :kytka: Díky všem za případné odpovědi!!

Reakce:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 21.02.17 14:01

@Lanear a v jiné nosicí skupině na fb jsi?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.02.17 14:06

@Lanear proběhlo nám na zkoušku skupinou, mi se nosilo dobře tehdy 12 kg :think: ale já neměla problém nosit ani v obyč šátku :mrgreen:

Lanear
Kecalka 281 příspěvků 21.02.17 19:32

@Zireael jsem, nosíme děti, některé recenze tam jsem přečetla, vím že je hodně tlustý..proto ohledně teplého období na něj nejsou úplně nej komenty, ale používám i ergobaby nosítko, tak mám s čím střídat.. Láká mě na něm ta cena a vím, že úplně hodně nosit už také nebudeme…tak právě ještě vyzjišťuju info i jinde :)… třeba nějaké vychytávky na léto právě :mrgreen:, slyšela jsem i názory, že i v létě to jde, pač s tímhle šátkem stačí i 1 vrstva a 1 uzel i s 12kg dítkem..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >