Indesit IWSC 61051 C ECO EU - nová pračka hlučně odstřeďuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 15.01.17 20:57
INDESIT IWSC 61051 C ECO EU - nová pračka hlučně odstřeďuje

Odešla nám stará pračka po 6 letech a koupili jsme si novou - zase Indesit. Nebyla jsem doma, když ji dovezli a instalovali.
Ale zdá se mi, že nějak divně ždíme. Resp že dost hlučí a vibruje. Dneska jsem prala a při odstředění mi přišlo, že v pračce i něco bouchalo.
Kontrolovala jsem, zda jsou vyndané ty jistící šrouby, ale jsou.
Nevíte, čím to může být? Jsem z toho v rozpacích, prali jsme zatím asi třikrát. Máme křivou podlahu a ještě to doladíme těmi nožičkami, co se dají šroubovat, až dorazí tchán o víkendu namontovat nové umyvadlo (je instalatér a máme blbý odpad u starého).

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4520 příspěvků 15.01.17 20:59

Klidně to může být tím, že nestojí rovně, jak by měla.

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 15.01.17 21:02

@Ornwen no zatím jsme ji vypodložili v jednom rohu složeným papírem, takže se nekývala.. ale uvidíme tedy o víkendu. Docela by mě to mrzelo, kdybych hned musela řešit servis:(

Ornwen
Závislačka 4520 příspěvků 15.01.17 21:05

@Kacatko1986 to chce vodováhu a vyrovnat. Nekývání neznamená, že je rovně. A jestli odstřeďuje na něco pořádného (nad 1000ot) tak ti z papíru sjede jedna dvě.

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 15.01.17 21:13

Rozhodně vyrovnat.

Jinak já mám teď novou pračku AEG a taky je o něco hlučnější, než ta naše stará (Candy). Jenže stará taky měla jen 800 otáček max, tahle nová má až 1600. Tak si říkám, že to může být i tím.

jessikka
Extra třída :D 10779 příspěvků 15.01.17 21:29

Zrovna pračku Ondesit (jiný typ) si před pár dny koupila známá a přesně z tohoto důvodu jí za ní vrátili peníze.

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 15.01.17 21:42

@jessikka fakt? a jak to zduvodnila? to jen tak zavolala, ze pracka toto dela a chce vratit penize?

dianaa
Kelišová 6382 příspěvků 15.01.17 21:45

Mamka taky řeší u této pračky ždímání. Hlučné není, není vlastně žádné, pořád si jen prádlo přehazuje a občas trochu poždíme, ale vyždímat neumí. Servisák říkal, že je tam nějak špatně přichycený buben, a ten je ještě křivý. Ona ji nechce spravit, ale vyměnit za jinou značku, tak uvidíme, co s tím prodejce udělá..
Zakladatelko servis určitě pozvěte, je v záruce, budete mít jasno, jestli je to v pořádku nebo má vadu..

My máme teď novou AEG, je tichoučká na praní i na ždímání, ale má pro změnu hlučné čerpadlo, vypouštění a napouštění vody. Původní AEG byla stará 15 let a byla teda tišší.. :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 21:46

Indesitkám odchází ložisko (randál při odstřeďování), darda za výměnu ložiska (x tisíc), Indesit už nikdy ani já ani mí známí! Být Vámi tak jí vrátím a koupím jinou pračku (jinou značku), nad Indesit zpláčete, jedno jestli dřív nebo později. Nejporuchovější pračka co znám. (měla jsem dvě za sebou a vždy to samé-ložisko)

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 15.01.17 22:01

Ja jsem prave mela ted Indesitku, temer stejny typ a vydrzela intenzivni prani (denne, manzel je kuchar, takze denni pridel spinaveho pradla) sest a pul roku.. pak odesla ta loziska..

No jeste pockam na ten vikend, az ji zkusime dovyrovnat a pak kdyz tak zavolam servis..

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 16.01.17 19:49

No takze dneska to vydavalo zvuky jak kdyz neco v prace dre pri zdimani.. jako prijde mi divny, ze az takhle by to delalo pri blbem vyrovnani, ale kdyz tak pockam do vikendu na toho tchana, vezmeme vodovahu, uvidime. Kazdopadne volala jsem na datart a musi se na to prijet podivat technik pry. Ze uz to nejde vratit jen tak, ale musim mit od nej vyjadreni. tak ho budu muset zavolat pripadne..

Arome Nikki
Kecalka 283 příspěvků 06.04.17 08:44

Tak mám stejný problém, jen s Elextrolux pračkou. Měla jsem 12 let Whirlpoolku a ted jsem si koupila tuhle novou a včera jsme zůstali naprosto v šoku. Pračka byla ve vodováze, šrouby vyndaný, vše jak má být a při ždímání nám v 22h večer stály vlasy hrůzou. Pustila jsem jí v osm s tím, že je nová, takže bude tichá a nebude nikoho rušit. V paneláku věčně někdo pere i o půlnoci. Já to nidky neudělala až ted s touhle novou. No velká chyba, pračka hlučná už při praní, při ždímání nám lezly oči z důlků, vibroval celý byt, chrastilo nádobí v lince, rezonovaly dveře, mikrovlnka na příborníku. No prostě jako tohle přece nemůže být normální. Byla kupovaná přes eberry.cz tak jsem zvědavá jak to ted budu řešit. Servis od nás 170 km, kamenná prodejna 100 km. Je mi uplně špatně

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 06.04.17 13:31

To me mrzi.. my ji nakonec vyrovnali a je to celkem ok. Jako zdime hlasiteji nez ta puvodni, ale vzhledem k cene a hladine dB v inzeratu to tak proste je..

Arome Nikki
Kecalka 283 příspěvků 06.04.17 14:23

@Kacatko1986 ja jdu dnes jeste koupit tx odhlucnovaci podlozky, cetla jsem, ze to dost pomuze. Stoji 190 kc tak to neni takova hruza. A budu se modlit aby to zabralo. Jinak je mi lito sousedu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >