Indická masáž hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
stonožka12
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 3 inzeráty 10.01.17 17:24
Indická masáž hlavy

Ahoj holky, dostala jsem k vánocům poukaz na indickou masáž hlavy proti stresu. Chci se objednat, ale nemám tušení, jak masáž probíhá. Je to klasická masáž, nebo stlačování nějakých bodů? Masíruje se na sucho, nebo se používá olej? Přemýšlím, že odtamtud půjdu do práce, takže bych nerada s mastnou hlavou :)

Reakce:
BohunkaP
Extra třída :D 14967 příspěvků 10.01.17 17:35

Byla jsem na tom asi před pěti lety ve wellness-hotelu na Slovensku - byla to taková kombinace obojího, masáže i mírného stlačování bodů, velmi jemné, žádný velký tlak. Masér používal olej, takže odchod na veřejnost by bez umytí hlavy nebyl možný.

Ale nevím, zda je to všude stejné, techniky se asi budou mírně lišit.

stonožka12
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 3 inzeráty 10.01.17 17:42

Aha, tak to děkuji za upozornění s tím olejem, to by v práci koukali :)

Svistice
Neúnavná pisatelka 17702 příspěvků 13 inzerátů 10.01.17 17:47

@stonožka12 Ja si nechávám dělat, a je to vždy bez oleje. Pokud chci jen masáž obliceje, tak tam dostavam vybrat, zda na sucho nebo s olejickem (ale nejde se do vlasu).

lamicina
Ukecaná baba ;) 2042 příspěvků 10.01.17 18:24

@stonožka12
my jsme to dávali jako dárek kolegyni. Bylo to na 1,5 hodiny. Z toho hodnu masáž hlavy a zbytek masáž chodidel, že to s tím prý souvisí a jedno bez druhého nedělá. Oleje bylo hodně :mrgreen: nějaký speciální. Kolegyně se smála, že ho bude smývat ještě týden, ale jinak byla unešená. Já to měla vždycky v rámci jiné masáže, takže to bylo bez oleje. tohle byla speciálně masáž zaměřená na hlavu.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >