Reklama

Indická masáž hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stonožka12
Kecalka 476 příspěvků 8 inzerátů 10.01.17 17:24
Indická masáž hlavy

Ahoj holky, dostala jsem k vánocům poukaz na indickou masáž hlavy proti stresu. Chci se objednat, ale nemám tušení, jak masáž probíhá. Je to klasická masáž, nebo stlačování nějakých bodů? Masíruje se na sucho, nebo se používá olej? Přemýšlím, že odtamtud půjdu do práce, takže bych nerada s mastnou hlavou :)

Reklama

Reakce:

BohunkaP
Extra třída :D 14897 příspěvků 10.01.17 17:35

Byla jsem na tom asi před pěti lety ve wellness-hotelu na Slovensku - byla to taková kombinace obojího, masáže i mírného stlačování bodů, velmi jemné, žádný velký tlak. Masér používal olej, takže odchod na veřejnost by bez umytí hlavy nebyl možný.

Ale nevím, zda je to všude stejné, techniky se asi budou mírně lišit.

stonožka12
Kecalka 476 příspěvků 8 inzerátů 10.01.17 17:42

Aha, tak to děkuji za upozornění s tím olejem, to by v práci koukali :)

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 17:47

@stonožka12 Ja si nechávám dělat, a je to vždy bez oleje. Pokud chci jen masáž obliceje, tak tam dostavam vybrat, zda na sucho nebo s olejickem (ale nejde se do vlasu).

lamicina
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 10.01.17 18:24

@stonožka12
my jsme to dávali jako dárek kolegyni. Bylo to na 1,5 hodiny. Z toho hodnu masáž hlavy a zbytek masáž chodidel, že to s tím prý souvisí a jedno bez druhého nedělá. Oleje bylo hodně :mrgreen: nějaký speciální. Kolegyně se smála, že ho bude smývat ještě týden, ale jinak byla unešená. Já to měla vždycky v rámci jiné masáže, takže to bylo bez oleje. tohle byla speciálně masáž zaměřená na hlavu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama