Indické/ruské vlasy na prodloužení, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SussiK
Ukecaná baba ;) 1234 příspěvků 11.11.14 21:39
Indicke/ruske vlasy na prodlouzeni?

Ahojte,

holky, co mate zkusenosti s prodlouzenyma vlasama, poradite? Nevim, zda si poridit indicke ci ruske, oboje remy kvalita.
 diky

Reakce:
Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 11.11.14 22:35

Ja vzdycky premyslim, jaky je to asi pocit, mit na hlave cizi mrtve vlasy. Nic ve zlem, jen mi to pripada nechutne.

karkarka
Závislačka 3341 příspěvků 12.11.14 06:37

Radši bych si koupila ruské. připadají mi jemnější.

SussiK
Ukecaná baba ;) 1234 příspěvků 12.11.14 09:05

@karkarka diky,asi pujdu do ruskych :kytka:

PůlnočníBouře
Povídálka 20 příspěvků 21.05.17 22:09
japonský kanekalon

Puf, já teda doporučuji spíš japonský kanekalon, s tím mám výbprné zkušenosti! :-)

SussiK
Ukecaná baba ;) 1234 příspěvků 23.05.17 22:15

@PůlnočníBouře tak s tim dobrou zkusenost nemam, po umyti vypadaly vlasy jak koste :roll:
Rusky byly uzasny, nejlepsi vlasy co jsem kdy mela…skoro 2 roky s tapama na hlave a jeste je mam schovany, jsou porad pekny…ale holt drazsi :kytka:

PůlnočníBouře
Povídálka 20 příspěvků 19.06.17 16:18
pravé vlasy

Tak pokud ti nevyhovuje kanekalon, tak by bylo asi lepší zajít do pravých vlasů, těmi se dá taky prodlužovat…navíc si můžeš vybrat různé metody prodloužení: Keratin, Micro ring, Tape in…

Smeralda
Nováček 10 příspěvků 21.07.17 22:38

Týjo takhle jsem se nad tím ještě nezamýšlela, že bych měla na hlavě cizí mrtvé vlasy… vždycky jsem si říkala, že to musí být lepší než nějaká umělotina… ale asi jsou situace kdy cizí „dary“ lidi neřeší… transfuze, paruky pro nemocné a tak… určitě se to podle mě nějak chemicky čistí, tak to musí být ok… ikdyž těžko říctjaký bych z toho měla pocit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >