Indikační poradna - císařský řez?

Anonymní
16.8.11 22:11

indikacni poradna - cisarsky rez??

Dobry vecer holky, rada bych se zeptala, jestli je indikacni poradna pre zakrokem cis. rezu normalni? deje se to tak vzdycky? ci v podstate az tam sa definitivne o tom CR rozhodne?? nemate skusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

882
17.8.11 09:49

ahoj, sic zkušenosti nemám. :think: Ale podle kamarádek a jejich kamarádek… ikdyž má ženká doporučení od doktora (praktik,gynekolog,ortoped,…), že musí jít na císaře, stejně si to v porodnici vždy rozhodne onem dr, jak chce on sám a jak uzná za vhodné…nechtějí si toho prostě nechat kecat..takže buď a nebo… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.8.11 12:33

ahoj, no ja jsem prave jine doporuceni nemela, len anamneza a po prijeti do poradny v nemocnici v 36. tydnu to tam sami takhle smeruji, tak nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
605
21.8.11 14:18

Jj,je to tak. Ja mela podle UZ skoro 5kilove dite a uzkou panev a v porodnici mi planovaneho cisare schvalovalo postupne asi pet doktoru,vcetne te komise.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.8.11 09:40

Dekuji Juliet. Mela si teda taky indikacni poradni s internimi vysestrenim? Jak to probihalo? jestli teda muzes poradit? diky

• Nahlásit
  • Citovat
605
22.8.11 10:33

ahoj,ja jsem rodila v motole,kam jsem chodila na UZ uz od cca 33tt,protoze adamek byl velky,odhadem tak o mesic nez mel.. Nakonec moje doktorka a jeji primarka rozhodli,ze bude planovany cisar. Tohle rozhodnuti padlo az ve 39tt(asi cekali,ze se adik zmensi:-)). No a hned jsem bezela ke sve obvodni doktorce,ktera mi udelala predoperacni vysetreni,krev,moc,poslechla me,prohlidla… No a pak indikace v motole-maji to tam cca jednou tydne,prisla jsem tam s monitorem a ultrazvukem,byla tam nejaka pani doktorka a pan docent,zeptali se me proc mam jit na cisar,tak rikam,ze skoro 5kilove mimi a uzka panev,koukli do karty,pan docent me vysetril a stanovil mi termin cisare. Fakt to neni nic hrozneho:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
22.8.11 19:01

Já jsem měla doporučení na plánovaný císařský řez už z genetiky (mám genetickou hormonální vadu, kvůli které by se mi nemusel spustit porod), ale už na genetice mě paní doktorka upozorňovala, že rozhodnutí je až na porodníkovi. V porodnici jim stačil ten papír z genetiky, že když mám doporučení odjinud, nebude to problém a nebyl. Jenom se pak mrkni na zprávu z té poradny, zda tam máš nahoře u diagnozy uvedeno rizikové těhotenství (tím už pak i všichni ostatní doktoři budou vědět, že máš plánovaný c.ř.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8087
21.1.12 21:36

chtěla bych se zeptat na zkušenosti s indikační poradnou v Podolí. jdu tam ve středu a chtěla bych vědět co mě čeká, hlavně teda jestli už tam stanoví termín případného císaře? :think: budu ráda když někdo napíšete jak to tam probíhalo a zda stanovili už tam termín císaře.díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1355
13.2.14 05:19

@oblacek Ahoj, můžu se zeptat, jak jsi v Podolí dopadla na té indikační poradně? Já jsem 34.tt a udělaly se mi zevní hemoroidy s trombozou uzle. Tudíž mi to řezali, teď mám otevřenou ránu, která mokvá a krvácí, bolí. Chci vědět, zda mají nějaký lidský přístup a bude ochota se nade mnou slitovat a udělat plánovaného císaře. Jak to tam probíhá? Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1394
16.12.14 21:48

Ahoj..zítra mě čeká návštěva indikační poradny, kvůli císaři. Jaka mi budou dělat vyšetření? A myslíte, že mi rovnou řeknou datum císaře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29195
16.12.14 21:51

@smudlik.esta ultrazvuk, monitor, vnitřní vyšetření aby zjistili, jak jsou na tom porodní cesty…a na zbytku se prostě domluvíte, pokud už se blížíš TP a shledají důvod pro sekci, tak ji můžou hned i naplánovat, většinou se dělá po ukončeném 38.tt, záleží na porodnici, některá hned jak je dítě donošené (tj. v tom 38+0), jiná to tlačí spíš až k té „oficiální“ hranici 40+0.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1394
16.12.14 21:58

@elanaa diky moc. Takže to je aspoň na hodinu. Nemam hlídání pro malou. Takže bude u mámy manžela v práci..tak jen ať vím jak dlouho tak budu, a taky co mě čeká. Termín mám za 4týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama