Individuální studijní plán na střední škole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacenka.pechovaaa
Nováček 10 příspěvků 05.03.18 13:11
Individuální studijní plán na střední škole

Ahojky, chtěla jsem se zeptat co všechno musím doložit za dokumenty když chci žádat o individuální plán?
Dělám modeling a několikrát do týdne mám i různé schůzky.
Ve škole si myslím že by mi to mohli schválit, ředitelka je chápavá a snaží se vyjít vstříc.
Ale nevím jak mám postupovat a co všechno musím předložit.
Chci si o IVP žádat až příští ročník takže vše bych měla stihnout zařídit o prázdninách.
Všem předem děkuji za rady, typy.

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 05.03.18 13:16

Potrebujes jen zadost, nic dokladat nemusis. To se doklada jen u zdravotnich duvodu.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33347 příspěvků 10 inzerátů 05.03.18 13:17

Nejlepší bude všechno vyřešit s ředitelkou a třídní učitelkou. Tady je také diskuze na toto téma: https://www.emimino.cz/…-plan-88265/, ale nejlepší bude opravdu konkrétní řešení u vás ve škole. Už podle názvu je to individuální plán, takže vychází z individuálních požadavků a možností, škola ho může nebo nemusí schválit.

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 05.03.18 13:20

Taky dost zalrzi na škole, u nás to třeba oficiálně nedělají vůbec, protože na to musí mít nejak schváleny z ministerstva :think: ale velmi neoficiálně to tak vlastně mám :lol:

kacenka.pechovaaa
Nováček 10 příspěvků 05.03.18 13:32
@ProfZav píše:
Potrebujes jen zadost, nic dokladat nemusis. To se doklada jen u zdravotnich duvodu.

Nemusím dokládat ani nic z pedagogicko-psychologické poradny?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 05.03.18 15:13

Ne, proc? Ty chces individual kvuli sve brigade, ne kvuli nejake poruse uceni. Jen si dej pozor, at si vsechno plnis. IVP mas na omezenou dobu, v techto pripadech u nas davame na pololeti a kdyz student neplni pozadavky, tak se mu zrusi.

kacenka.pechovaaa
Nováček 10 příspěvků 05.03.18 20:09
@ProfZav píše:
Ne, proc? Ty chces individual kvuli sve brigade, ne kvuli nejake poruse uceni. Jen si dej pozor, at si vsechno plnis. IVP mas na omezenou dobu, v techto pripadech u nas davame na pololeti a kdyz student neplni pozadavky, tak se mu zrusi.

A pokud bych vše plnila, je možno aby mi to prodlužovali každých půl roku až do maturity?

vokishka
Extra třída :D 12764 příspěvků 05.03.18 21:18
@ProfZav píše:
Ne, proc? Ty chces individual kvuli sve brigade, ne kvuli nejake poruse uceni. Jen si dej pozor, at si vsechno plnis. IVP mas na omezenou dobu, v techto pripadech u nas davame na pololeti a kdyz student neplni pozadavky, tak se mu zrusi.

dcery měly ze zdravotních důvodů, ale vždycky na celý školní rok.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 06.03.18 05:55
@vokishka píše:
dcery měly ze zdravotních důvodů, ale vždycky na celý školní rok.

Ono to zalezi. My mame jednu integrovanou studentku a ta ho ma taky na cely rok, protoze jeji stav se jen tak nezlepsi. Pak mame jednoho s takovym rekneme pofidernim duvodem a ten ma jen na pul, aby opravdu musel pracovat a neco delat.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 06.03.18 05:57
@kacenka.pecho­vaaa píše:
A pokud bych vše plnila, je možno aby mi to prodlužovali každých půl roku až do maturity?

U nas by to slo, u nas to byly pripady zavodnich sportovcu. Ale tady asi zalezi na konkretnim rediteli. Nejlepsi bude, kdyz se pujdes domluvit rovnou do reditelny :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >