Individuální studium na VŠ - máte zkušenost?

Anonymní
7.3.16 15:44

Individuální studium na VŠ - máte zkušenost ?

Ahoj, máte, prosím, zkušenost s individuálním studiem na VŠ? Povolují? děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6173
7.3.16 15:51

Pokud je důvod, povolí. Ale pro mě z toho vyplývaly jen odložené termíny zkoušek, jinak jsem musela vše splnit v plném rozsahu - přednášky, praxe - neslevili mi nikde ani hodinu, seminárky atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
7.3.16 15:52

Zkušenost mám, povoleno mi to bylo. Ovšem o nic min povinnosti nez ostatni jsem nemela, musela jsem si vše dodělavat. Bude to na kazde skole jiny, stejne tak zalezi na tom jaky mas učitele. Myslim že lepší je přechod na dalkové. Pokud bych se něla rozhodovat znova řešila bych to dalkovym. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.16 16:04

@lany2 zakl: ahojky, díky za reakci. Dálkové u mého oboru není :(, individuální bych ráda z důvodu těhotenství..mateřské…tak nevím, jestli je to důvod..ale asi záleží na mnohém. Individuální musí povolit děkan nebo je to na domluvě s vyučujícím?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.3.16 16:05

@Karleon zakl: jen odložené termíny zkoušek? Hmmm…tak to by mi nepomohlo..

• Nahlásit
  • Citovat
256
7.3.16 16:09

Ja musela zkoušky stihnout normalne v terminu zkouskoveho, jen proste zavirali oci u absenci na hodinach. Takze sice jsem tam nemusela moc chodit, ale povinnosti jsem mela stejne jako ostatni… Tehotenstvi si myslim že je velky duvod, nemel by byt problem. Ja si vypisovala žádost. Tu musel odsouhlasit podpisem kazdej ucitel co me mel ten semestr ucit, vedoucí katedry a schvaloval to dekan ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
610
7.3.16 16:22

Měla jsem - nemusela jsem vůbec hcodit na přednášky, jen částečně na semináře, ale musela jsem řádně chodit na zkoušky a odevzdávat veškeré práce. Posunuli mi termín pro praxi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.16 16:30

Ona totiz kazda skola to ma jinak ;-) musi to schvalit dekan a u nas byl individualni plan pouze ze zdravotnich duvodu nebo erasmu a byl nastaven tak ze se jeden rok rozlozi na dva roky. Vse se muselo splnit jako pri klasickej studiu akorat ja jsem mela dodela ej zimni semstr a letni semestr jsem delala za rok ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.16 17:17

Zalezi jak kde - mě o tom rozhodl děkan a určil podmínky vzhledem k aktuálnímu stavu (např. posunutí zkoušek, omluva z přednášek, přizpůsobení rozvrhu, roztažení délky studia a s tím související zrušení minimálního počtu kreditů). Ja to měl ze zdravotnich důvodů. Snažil jsem se, nežádal o úlevy z „obtížnosti“ a i většina vyučujících to pochopila. Je to jen o lidské domluvě a ochotě vyjít vstříc…

Pokud s vyučujícími někdo „vyjebává“, pak i individuál je k ničenu. Stejně si najdou způsob, jak to dotyčnému osladit. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama