Individuální vzdělávání ZŠ - najdu někde vzdělávací program?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronov
Povídálka 28 příspěvků 07.10.18 10:03
Individualni vzdělávání ZS

Chtela jsem se zeptat, zda je nekde mozne na netu najit vzdělávací Rámcový program pro indiviudalni vzdělávání na 1.stupni, pripadne nemáte někdo k dispozici?

Reakce:
Uživatel je onlineKralikcek
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 07.10.18 11:01

Uz ten dotaz ctu potreti a nechapu,nac se ptas…

Taky se nepohybuju v skolstvi, tak to muze byt i tim :mrgreen: ,ale mylis tim,co je treba povinne a co nad ramec do ktereho skolniho roku zahrnout za ucivo v kazdem predmetu?

Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 52182 příspěvků 07.10.18 11:07

@Veronov každá škola má vapracovaný svůj RVP

Veronov
Povídálka 28 příspěvků 07.10.18 11:25

@Kralikcek :D tak nejak, Rámcový vzdělávací program rika, co by deti meli umět v daném ročníku. Snad je to srozumitelnější :)

Veronov
Povídálka 28 příspěvků 07.10.18 11:27

@Petra Z ja vim, ale rikala jsem si, zda některá škola nema na netu ci neni nejaky doporučený na MSMT. A myslis, ze mi ho škola poskytne, kdyz o nej zazadam jen ze zvědavosti. Nemam jeste deti školou povinné.

Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 52182 příspěvků 07.10.18 11:38
Uživatel je onlineKralikcek
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 07.10.18 11:52
@Veronov píše:
@Kralikcek :D tak nejak, Rámcový vzdělávací program rika, co by deti meli umět v daném ročníku. Snad je to srozumitelnější :)

jj,urcite poskytne,mela by.
Navic kazda skola si muze rozhodnout podle jakych ucebnic pojede,zda treba zaradi metody Hejneho do vzdelavaciho programu,ci ne.Od ktereho rocniku budou mit cizi jazyk a tak…

Skola od skoly se muze dost lisit.

Veronov
Povídálka 28 příspěvků 07.10.18 12:38

@Petra Z @Kralikcek moc dekuji! Zkusim zitra ZŠ oslovit :)

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 11.10.18 16:09

RVP je jeden, je daný a závazný pro všechny školy…a škola si jej nevypracovává, už má své autory a je pouze aktuálně upravován. Školy si vypracovávají ŠVP, tedy školní vzdělávací program. Nepleťte jablka a hrušky. RVP najdeš na stránkách RVP MŠMT (ministerstvo školství), zde najdeš tzv „očekávané výstupy, tedy to co má dítě zvládnout, dle možností a schopností.
Jinak ŠVP má každá škola své a tedy originální. O to můžeš požádat, má být někde k nahlédnutí, ideálně veřejně přístupné, ale v reálu si ho školy střeží, je to jejich "Bible,“která jim dala sakra hodně práce s vypracováváním (mám taky za sebou) a bohužel si ho školy navzájem „vykrádají“ :( Když to někdo vypracoval proč to nepoužít, že? Ulehčená práce.
 http://www.msmt.cz/…aci-programy

Veronov
Povídálka 28 příspěvků 20.10.18 12:13

@SIMONA1234 Uz jsem take zjistila rozdíly, poučili me na nasi ZŠ :) byli na me moc mili. Ale za odpoved jsem rada, dekuju!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >