Reklama

Individuální vzdělávání ZŠ - najdu někde vzdělávací program?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronov
Povídálka 27 příspěvků 07.10.18 10:03
Individualni vzdělávání ZS

Chtela jsem se zeptat, zda je nekde mozne na netu najit vzdělávací Rámcový program pro indiviudalni vzdělávání na 1.stupni, pripadne nemáte někdo k dispozici?

Reklama

Reakce:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 07.10.18 11:01

Uz ten dotaz ctu potreti a nechapu,nac se ptas…

Taky se nepohybuju v skolstvi, tak to muze byt i tim :mrgreen: ,ale mylis tim,co je treba povinne a co nad ramec do ktereho skolniho roku zahrnout za ucivo v kazdem predmetu?

Petra Z
Hvězda diskuse 51915 příspěvků 07.10.18 11:07

@Veronov každá škola má vapracovaný svůj RVP

Veronov
Povídálka 27 příspěvků 07.10.18 11:25

@Kralikcek :D tak nejak, Rámcový vzdělávací program rika, co by deti meli umět v daném ročníku. Snad je to srozumitelnější :)

Veronov
Povídálka 27 příspěvků 07.10.18 11:27

@Petra Z ja vim, ale rikala jsem si, zda některá škola nema na netu ci neni nejaky doporučený na MSMT. A myslis, ze mi ho škola poskytne, kdyz o nej zazadam jen ze zvědavosti. Nemam jeste deti školou povinné.

Petra Z
Hvězda diskuse 51915 příspěvků 07.10.18 11:38

@Veronov http://www.msmt.cz/…aci-programy

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 07.10.18 11:52
@Veronov píše:
@Kralikcek :D tak nejak, Rámcový vzdělávací program rika, co by deti meli umět v daném ročníku. Snad je to srozumitelnější :)

jj,urcite poskytne,mela by.
Navic kazda skola si muze rozhodnout podle jakych ucebnic pojede,zda treba zaradi metody Hejneho do vzdelavaciho programu,ci ne.Od ktereho rocniku budou mit cizi jazyk a tak…

Skola od skoly se muze dost lisit.

Veronov
Povídálka 27 příspěvků 07.10.18 12:38

@Petra Z @Kralikcek moc dekuji! Zkusim zitra ZŠ oslovit :)

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 11.10.18 16:09

RVP je jeden, je daný a závazný pro všechny školy…a škola si jej nevypracovává, už má své autory a je pouze aktuálně upravován. Školy si vypracovávají ŠVP, tedy školní vzdělávací program. Nepleťte jablka a hrušky. RVP najdeš na stránkách RVP MŠMT (ministerstvo školství), zde najdeš tzv „očekávané výstupy, tedy to co má dítě zvládnout, dle možností a schopností.
Jinak ŠVP má každá škola své a tedy originální. O to můžeš požádat, má být někde k nahlédnutí, ideálně veřejně přístupné, ale v reálu si ho školy střeží, je to jejich "Bible,“která jim dala sakra hodně práce s vypracováváním (mám taky za sebou) a bohužel si ho školy navzájem „vykrádají“ :( Když to někdo vypracoval proč to nepoužít, že? Ulehčená práce.
 http://www.msmt.cz/…aci-programy

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >