Indukční deska - hlučné spínání

Anonymní
21.2.16 19:50

Indukční deska - hlučné spínání

Máme novou indukční desku - je normální, že je slyšet spínání desky a její hučení když nahřívá?
To jsem zrovna vybrala „super silent“ a tedy tichý provoz si představuji jinak.
Je snad moje představa špatná a fungují tak všechny?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1215
21.2.16 19:59

Nám dělá hluk buď pokud je nekvalitní hrnec, nebo když zapnu víc plotýnek na plný výkon, jinak nejde slyšet vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
21.2.16 20:07

Já jsem indukci nechtěla, ale přítel už ji v baráku měl. A ano je slyšet, při velkém výkonu hučí, při malém jakoby „tiká“. Neříám, že je to velký hluk, ale slyšet to je a štve mě to. Zažila jsem elektrický, plynový i sklokeramiku a ty byli potichu. Až ho " jednou" budem měnit, určitě ne za další indukci. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
21.2.16 21:23

@NikiP
Taky mám podobnou zkušenost - než jsme měli měnit sporák, tak jsme jeli na hory na chatu, kde indukce byla a hluk a strašný - sice voda byla uvařená fakt rychle, ale fakt NE. Zůstali jsme u sklokeramiky.
Jestli to bylo nekvalitním hrncem nebo horší deskou - nevím. Já bych doma hrnce či pánve měnit nechtěla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
21.2.16 21:24

Kdyz dam vyssi stupen tak taky slysim takovx cvakani a kdyz varim dele pak trochu huci, jedtli se chladi, nevim. Ale nevadi mi to. Jsem spokojena ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2116
21.2.16 21:29

Máme indukci Siemens, na booster je hlučná, to ano, jinak ne. Ale neměnil bych, rozhodně ne zpět ke sklokeramice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
21.2.16 21:31
@Anonymní píše:
Máme novou indukční desku - je normální, že je slyšet spínání desky a její hučení když nahřívá?
To jsem zrovna vybrala „super silent“ a tedy tichý provoz si představuji jinak.
Je snad moje představa špatná a fungují tak všechny?

Třeba číst návod, je to ventilátorem, máme to tam napsané.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama