indukční vařič kombinovaný s plynem

Anonymni
25.7.07 09:57

indukční vařič kombinovaný s plynem

Zdravím, na části diskuse jsem tu četla něco k tomuto tématu, ale neumím reagovat přímo na konkrétní článek… a navíc je to z roku 2004 :? . Přítel mi nutí do nového domu indukční vařič, já chci plyn. Byl tam odkaz na Siemens - Domino, ale potřebovala bych vědět přesný název nebo typ, nenašla jsem to na internetu.
Máte k tomu někdo nějaké nápady nebo připomínky? Tohle mi přišel jako slušný kompromis…

Díky Kimm

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2857
25.7.07 13:39

Ahoj

já sice neporadím, ale jelikož se taky budeme stěhovat a taky zařizovat novou KL, tak uvítám tipy…

Já vařím na plynu a ráda bych názory zase na sklokeramiku (u mě je to o uklízení - prostě plynový sporák se blbě uklízí)

Manžel říkal že na indukci potřebuješ spešl hrnce… a že si není jistý jeslti ty naše by na ni šly… (máme tescomu :,-(u Tulip)… takže tím pádem jsem o indukci přestala uvažovat, ale klidně se nechám poučit a když mi někdo vyvrátí trvrzení manžela, tak budu ráda:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
303
25.7.07 15:16

Ahoj holky, tak já se indukci bránila o 106 (lpěla jsem na plynu), ale nakonec jsem se nechala ukecat a nelituju. Je to naprosto supr - rychlost vaření, rychlá reakce na přidání, ubrání ohřevu, naprosto bezproblémová údržba.
Taky jsem se nechtěla vzdát svých hrnců - Bellis, ale stejně jsme zjistili, že nám na ní fungujou - je na to jednoduchý test - pokud se na nádobí chytne zespod magnet, tak budou fungovat. Jediný do čeho jsme museli investovat byly nový pánvičky, ale ty jsou tak skvělý, že jsem ráda že je mám - můžu kdyžtak dát tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5264
16.10.07 09:10

indukční deska

Ahoj - právě řeším podobný problém - indukční deska nebo kombinovaná a nebo jenom sklo-kramika?
Chjo :oops: :lol:
Pls - Stazi, jak jsi psala o tom nádobí - mám od tescomy (magnet zkusím :D), ale jde mi o pánvičky, mám oblíbené teflonky od Tefalu a teď mám jednu novou nejetou titanovou (schovanou do domečku) 8O , tak aby mi fungovaly.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5264
17.10.07 08:42

Tak v nádobí už mám jasno - opravdu budu muset pořídit nové 8O . Prosím o typy jaké…
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
17.10.07 20:08

Ahoj maminky,
koukněte na www.living.cz, do diskuzí je tam toho fůra, od indukce, přes sklokeramiku až po plyn, já si vybrala dle rad zkušenějších indukční desku PI 6506 TF od firmy Amica (http://www.levneelektro.com/default.asp?…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
17.10.07 20:09

Ta adresa je http://www.living.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
moncamonca
19.12.10 00:09

Zdravím :) taky mám nový indukční vařič dvouplotýnkový a jsem spokojená až na jednu věc-a to že jeho chod není absolutně tichý :think: to nějak nedomysleli né?jde slyšet vysoké,byt' né pronikavé pípání když spínají elektr.impulsy při vaření a ještě k tomu chlazení desky zespod .Jinak vaření přesné,rychlé,hodně funkcí s časovačem-to je paráda že i uvařené jídlo sám vypne chcete li(třeba vajíčka na hniličku nebo polívku )a ještě pípá že už to teda fakt je a máte si přijít :o) Co se týče kastrůlků-bývají pravidelně akce v marketech kde koupíte velice výhodně i na indukční vařiče celé sady.Já natrefila na akci ze 2000 na 1000kč 6 krásných hrnců včetně pánve.Staré jsem rozdala-fakt nefungovaly moc.Magnet na nich nedržel tak asi toho železa moc neměly no.S přáním hezkých vánoc vám všem-Monika

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama