Infarkt placenty, potrat, další tehotenstvi

36
15.6.21 13:21

Infarkt placenty, potrat, další tehotenstvi

Ahoj holky mám dotaz a hlavně potřebuji i uklidnit. 10 března jsem ve 21 tt potratu la holčičku kvůli infarktum placenty. Další těhotenství jsem plánovala a dneska jsem našla na testu //. Chci se zeptat zda z vám někdo neprošel něčím podobným a uklidnit že u dalšího tehu už vše probíhalo jak mělo. Už máme doma 2,5 letou dceru kde bylo vše v pořádku. Mám obrovskou radost ale i hrozný strach. Na první ultrz jdu až za měsíc asi se zbláznil :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31830
15.6.21 13:25

@Andilek10 je mi líto vaší ztráty :hug: Budiž ti útěchou, že se to obvykle v dalším těhotenství hlídá a neopakuje. Mám po ztrátě donošenýho miminka 3 báječný zdravý děti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
15.6.21 13:31
@Fiducia
Dkuji snad to dopadne ale asi do první kontroly budu dělat každý den test jestli ta čárka nahodou nezmizí :roll: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
15.6.21 13:34
@Andilek10 píše:
@Fiducia
Dkuji snad to dopadne ale asi do první kontroly budu dělat každý den test jestli ta čárka nahodou nezmizí :roll: :lol:

Taky jsem si s jedním testem nikdy nevystačila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
15.6.21 17:00

Dobrý je, že víš že můžeš donosit zdravé miminko, třeba tvá ztráta byla jen náhoda…Já jsem přišla dvakrát v podobným týdnu o miminka a potřetí se na mě konečně usmálo štěstí, ale měla jsem jiné příčiny než ty. Nikdo tě tady bohužel neuklidní, ten stres prostě bude, já se sama divím jak jsem byla vůbec schopna to potřetí zvládnout :lol: Já jsem se třeba až do těch kritických týdnu snažila na miminko nevázat, nechávala jsem si těhotenství pro sebe a říkala jsem si že se budu radovat až poté co se mi narodí zdravé miminko a v těch kritických týdnech jsem trvala na častějších kontrolách. Držím ti palce, aby ti to dobře dopadlo, bude to stres, ale stojí to za to😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat