Infarkt u ženy v mladém věku

Anonymní
21.7.21 18:09

Infarkt u ženy v mladém věku

Měl tady někdo někdy infarkt (žena) jaké byly příznaky. Jak jste to vnimaly a kde vás to bolelo. Budu míč rada za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28
21.7.21 18:26
@Anonymní píše:
Měl tady někdo někdy infarkt (žena) jaké byly příznaky. Jak jste to vnimaly a kde vás to bolelo. Budu míč rada za odpověď.

Často se u žen v mladém věku nejedná o infarkt, ale tzv. panickou ataku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
21.7.21 18:28

Jestli si myslis, ze mas infarkt, nepis na emimino a zavolej si rychlou.

Vyrazna bolest na hrudi a vystrelujici bolesti do leve paze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30670
21.7.21 18:29
@Sardelka píše:
Jestli si myslis, ze mas infarkt, nepis na emimino a zavolej si rychlou.Vyrazna bolest na hrudi a vystrelujici bolesti do leve paze.

u ženských můžou být příznaky jiné, třeba bolesti zad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30670
21.7.21 18:31
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13505
21.7.21 18:37
@Anonymní píše:

Ahoj,

ptáš se informativně, nebo na sobě něco pocituješ?

Ty příznaky jsou cca dušnost, bolest v oblasti levé ruky, nehybnost levé paže, bolest může vystřelovat do zad, nebo naopak do bránice, někdy je tam neschopnost mluvit - jakoby vyražený dech.

Není nemožné mít infarkt v mladém věku. Většinou to tedy postihuje muže, ale i žena může mít predispozice, nebo onemocnění srdce.

Neznevažovala bych to panickou atakou - která ale ANO má příznaky jako infarkt. A to dokonce tak moc, že lidé si mnohdy volají o pomoc, že mají infarkt, který to nebyl. Mám zkušenost s babičkou, která trpěla na panické ataky a opravdu ukázkový infarkt, který infarktem nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
21.7.21 19:00

Zvracení, třesavka, zchvácenost, trochu bolest ruky. Těžký infarkt, bohužel neléčený protože vypadal jako „střevní chřipka“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 19:18

@Okta mohu se zeptat jak dlouho neléčený? Mám během 2 měsíců 2×ekg a vše v pořádku ale neustále mě páli na levé hrudi pod klíční kosti (několikrát za den) a bolí mne ruka jakoby byla pretazena a často mi rychle tluce srdce. Jenže už jsem byla takhle víckrát w vždy mi řekli, ze to je od stresu. Jen už mám ty bolesti tyhle 3 den. A jinak mě poboliva už skoro 2 měsíce všude po hrudi a rukách. Já vím, ze plasim zbytečně ale chtěla jsem názor nějaké ženy, co to treva zažila abych si “uklidnila” nějak nervy

• Citovat
  • Nahlásit
808
21.7.21 19:24

Já měla tohle při zablokované hrudní páteři, pálivá bolest, zhoršené dýchání, bolest vystřelovala do ruky…Pokud je ekg v pořádku zkus fyzioterapeuta, jestli to nepomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 19:24

U zen jsou priznaky mene napadne, neni vyjimkou ani chybeni prizbaku a na infarkt seprijde pri nahodne kontrole…Mela to tak moje babicka…3 infarkty na srdci a prislo se na to v 87, a to jen proto ze ji privezla rzp s mrtvici a byla vysetrena i na kardiu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 19:27

@annasmyc a mužů se zeptat jak dlouho si pocitovala tu bolest? Než ses tam vydala. Já jsem strašná citlivka na tyhle věci. Takže pořad ve všem hledám něco víc (jo cítím se jak blbec ale proste se bojím no 🙈) poslední ekg jsem měla cca 3-4 týdny zpět a bylo v pořádku)

• Citovat
  • Nahlásit
25163
21.7.21 19:27
@Anonymní píše:
@Okta mohu se zeptat jak dlouho neléčený? Mám během 2 měsíců 2×ekg a vše v pořádku ale neustále mě páli na levé hrudi pod klíční kosti (několikrát za den) a bolí mne ruka jakoby byla pretazena a často mi rychle tluce srdce. Jenže už jsem byla takhle víckrát w vždy mi řekli, ze to je od stresu. Jen už mám ty bolesti tyhle 3 den. A jinak mě poboliva už skoro 2 měsíce všude po hrudi a rukách. Já vím, ze plasim zbytečně ale chtěla jsem názor nějaké ženy, co to treva zažila abych si “uklidnila” nějak nervy

Uz jsi vysetrena dvakrat, smir se s tim, ze nemas infarkt, zacni cvicit a pokud to nepomuze, vyhledej psychologa. MMCH, kolik ti je let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8047
21.7.21 19:29
@Anonymní píše:
@Okta mohu se zeptat jak dlouho neléčený? Mám během 2 měsíců 2×ekg a vše v pořádku ale neustále mě páli na levé hrudi pod klíční kosti (několikrát za den) a bolí mne ruka jakoby byla pretazena a často mi rychle tluce srdce. Jenže už jsem byla takhle víckrát w vždy mi řekli, ze to je od stresu. Jen už mám ty bolesti tyhle 3 den. A jinak mě poboliva už skoro 2 měsíce všude po hrudi a rukách. Já vím, ze plasim zbytečně ale chtěla jsem názor nějaké ženy, co to treva zažila abych si “uklidnila” nějak nervy

Jses pravak vid? Kompenzace toho pravactvi, neco sis zablokovala vlevo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 19:29

@mroe 26. Já to vím ale chtěla jsem si spis uklidnit proste nervy protože jsem pravé pitomec v tomhle.😁

• Citovat
  • Nahlásit
808
21.7.21 19:30

No, pár týdnů to bylo než jsem šla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie