Infarkt u ženy: mám strach, že ho mám

Anonymní
15.8.21 05:53

Infarkt žena, panicka porucha a neurol.

Ahojky, trpím panickou poruchou. V pátek jsem vyrazila s kamoskou ven, teklo hodně alkoholu. Spaly jsme dohromady asi 5 hodin. Dnešní noc jsem byla celou vzhůru. Nemůžu spát a mám nejspíš panický záchvat. Mám ovšem strach ze mám infarkt. Mám silně sucho v krku a takový zvláštní pocit jakoby za levým prsem. Takový pocit mravenceni v rukou ale jakoby jen nahoře a vyskakujici bolest na levé straně břicha. Je to nejspíš jen z únavy ale nemůžu usnout ani za nic. Tep mám normální. Jen jsem strašně vystrasena. Je mi 26 a mám malého syna. Jsme sami. Prosím měla tady nějaká žena infarkt a mohla by mi to popsat jen pro uklidnění? Je to cca 24 hodin od posledního drinku. Myslíte, ze si mohu vzít už neurol?… postuju anonymně protože se opravdu stydim. :( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1305
15.8.21 06:30

Prosím tě buď v klidu to za prvé!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
15.8.21 06:33

Máš klasický panický záchvat z latentní tetanie, vyčerpala se Ti chemie v mozku. Máš nedostatek hořčíku, vápníku a draslíku. Nechce se mi to tu rozepisovat, psala jsem už tady do hodně diskuzí. Každopádně nešil, najez se a nech si napsat Magnosolv a vyhledej moje diskuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
15.8.21 06:35

A neurol si klidně dej! I když zdravější by bylo asi víno a zabere rychleji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
15.8.21 06:53

Dej si ten neurol a příšte tak nepij, po alkoholu se tyto stavy vždy dostaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17185
15.8.21 07:35

Styd se a nechlastej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1977
15.8.21 08:02

Vidim to na nedostatek hořčíku. Alkohol ho z z těla rychle odbourává. A stres taky. Já mám třeba latentní tetanii a pít skoro vůbec nemůžu. I po málu je mi takhle zle. Křeče, třes, stažené hrdlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 09:03

Nachvilku jsem usla a potíže přetrvávají.

Nachvilku jsem usla ale cítím se pořad stejně. Žádný ústup ničeho. Mám strach ale dekuju za vaše odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
12009
15.8.21 09:59
@Anonymní píše:
Nachvilku jsem usla ale cítím se pořad stejně. Žádný ústup ničeho. Mám strach ale dekuju za vaše odpovědi.

A proč tedy nejedeš na pohotovost, a místo toho píšeš sem? Tady ti těžko někdo pomůže :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8245
15.8.21 10:01

@arinecka to budou na pohotovosti moc rádi, mají tam málo práce, tak budou rádi za kocovinu.
Aspoň si to zakladatelka zapamatuje a příště alkohol vynechá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13131
15.8.21 10:09

Tak máš infarkt, no. To přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12009
15.8.21 10:09
@mado píše:
@arinecka to budou na pohotovosti moc rádi, mají tam málo práce, tak budou rádi za kocovinu.
Aspoň si to zakladatelka zapamatuje a příště alkohol vynechá.

Tak jasný, ale píše, že pila v pátek, dnes je neděle. To už třeba s alkoholem vůbec nemusí souviset, kdo ví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8245
15.8.21 10:19

@arinecka trpí panickou poruchou, dnes v noci nespala, včera pár hodin. Do toho nějaký Neurol, možná i pravidelně jiné léky. Psychický stav se nespraví lusknutim prstů, to je dlouhodobá záležitost. Kocovina se na jejím psychickém stavu podepsala a teď se z toho bude pár dní dostávat.
Při takové diagnóze se nemá vůbec pít a nespát.
Alkohol právě rozjíždí tu panickou ataku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
15.8.21 16:46

Panicka ataka jak vysita - včetně té hrůzy, že umiras.. Teď už ti je doufám líp.. Dej si sumivy hořčík, medunkovy čaj a jestli je zle, neurol..A zvedni si hladinu cukru..
Ukotvi se a cvic dýchací cviky.
Pokud máš už nějakou dobu panickou poruchu, musíš vědět, co ti pomáhá, řešíš ji nějak? Hlavně nebuď v křečí - umiram, umiram, to ti záchvat prodlouží i na nekolik hodin..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat