Infekce močového měchýře a časté močení

275
8.8.15 16:05

Infekce močového měchýře a časté močení

Hezky parny den holky :) Mam otazku, ikdyz nejspis trochu pitomou. Jsem ve 20tt a doktor mi zjistil infekci mocovych cest, je to infekce odnekud az ze strev. (Pred 3 tydny jsem se lecila se strevni virozou, prelecena byla antibiotiky) Ted mi dali dalsi antibiotika, tak doufam, ze snad zaberou a infekce co nejdriv ustoupi. Jde mi spise o to, ze velmi casto chodim na malou. Mam narizene jen lezeni v posteli, vstanu, jdu na wc, lehnu si a za 5 minut jdu zase. Vydrzim to max 15 minut, pak uz je to dost neprijemne a proste musim. Zda se mi to, ze je to az moc caste.. myslite si, ze to je v norme a souvisi to s tou infekci, tak proto? Jsem z toho uz vycerpana, chodit sem a tam :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
8.8.15 16:10
@JulieFl píše:
Hezky parny den holky :) Mam otazku, ikdyz nejspis trochu pitomou. Jsem ve 20tt a doktor mi zjistil infekci mocovych cest, je to infekce odnekud az ze strev. (Pred 3 tydny jsem se lecila se strevni virozou, prelecena byla antibiotiky) Ted mi dali dalsi antibiotika, tak doufam, ze snad zaberou a infekce co nejdriv ustoupi. Jde mi spise o to, ze velmi casto chodim na malou. Mam narizene jen lezeni v posteli, vstanu, jdu na wc, lehnu si a za 5 minut jdu zase. Vydrzim to max 15 minut, pak uz je to dost neprijemne a proste musim. Zda se mi to, ze je to az moc caste.. myslite si, ze to je v norme a souvisi to s tou infekci, tak proto? Jsem z toho uz vycerpana, chodit sem a tam :(

to je dle me moc brzo tohle takhle chodit často to tam mas ještě njakej zanet co není vylecenej..co az budes 38tt? :nevim: a mimco bude nalehat na mocak uplne..co na to dr říká? :think:

• Citovat
  • Upravit
1174
8.8.15 16:19

@JayLee No já pochopila, že zánět ještě má. Bere antibiotika.

Zakladatelko, je to normální. Já při zánětu močáku byla na záchodě stále. Z vlastní zkušenosti doporučuji jíst brusinky. Fakt to pomáhá. A taky hodně tekutin. Čím víc budeš chodit, tím rychleji se zánět vyléčí. Doktorka vždycky říká, že v proudu se tam nic neudrží :mrgreen: Je fakt, že je to že začátku nepříjemné, protože jeden pořád akorát sedí na záchodě, ale pomáhá to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
8.8.15 16:20

Ja jsem ted tyden lezela v nemocnici. V utery jsem podstoupila cerklaz del. cipku a ve ctvrtek mi rekl, ze mam infekci mocovych cest.. nasadil hned antibiotika do zily po 24hodinach a dnes me pustil domu s tabletkama po 8 hodinach.. pry se to musi prelecit rika doktor.. nic vic mi nejak nerekl. Mozna ta bakterie v tech strevech se neprelecila tema antibiotikama uplne, tak to ted porad zlobi, ale tyhle atb snad uz zaberou. Modlim se. Loni jsme prisli o holcicku ve 23tt, pry tam byla nejaka infekce, ale nikdo nic nezjistil a tak nebyla ani v tehu lecenaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
8.8.15 16:23

@Ijaa Ted jste me trochu utesila a zvedla alespon naladu. Hned jsem klidnejsi. Rikala jsem si, ze zkusim brusinky a uvidime. Doufam, ze se to rychle vyleci a mimisek bude zdravy, ta kupa antibiotik mu urcite taky nedela dobre :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
8.8.15 16:23

To častý močení bude k tomu. ty máš to častý močení jako jediný příznak infekce, nebo ještě něco k tomu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
8.8.15 16:27

@slavuska1 K tomu moceni jeste.. no obcas me pichne jakoby blizko stydke kosti, mam i prujem, ale to muze byt i ze zvusenych davek magnesia.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
8.8.15 16:38

Po magnézku by měla být spíš zácpa, ne? K těm ATB bych pořídila i probiotika! E.coli (ta je ze střev) je svinstvo, hlavně hodně pij nejez kyselé potraviny (nemá s kyselostí jako takovou nic společného, najdi na googlu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
8.8.15 16:39

@JulieFl To chce klid a hlavně ty tekutiny. A nic s bublinkami, žádné ovocné šťávy ani ovocné čaje. Buď čistou vodu nebo urologický čaj. A pouze se sprchovat. Přeji brzké uzdravení. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
8.8.15 16:41
@JulieFl píše:
@slavuska1 K tomu moceni jeste.. no obcas me pichne jakoby blizko stydke kosti, mam i prujem, ale to muze byt i ze zvusenych davek magnesia.

to píchání u stydký kosti bych spíš řekla, že bude roztahování vazů, to souvisí s těhotenstvím. to bych močáku nepřičítala. a teda přijdou mi divný ty atb do žíly při zánětu močáku..ale asi kvůli tomu, co se stalo minule, tak nechtějí nic zanedbat :think: každopádně by to mělo brzo přejít, po těch atb..držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114

Urologický čaj v těhu neee!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
@booa píše:
Po magnézku by měla být spíš zácpa, ne? K těm ATB bych pořídila i probiotika! E.coli (ta je ze střev) je svinstvo, hlavně hodně pij nejez kyselé potraviny (nemá s kyselostí jako takovou nic společného, najdi na googlu)

Já mám teda vždycky průjem, když vypiju hodně Magnezie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
8.8.15 16:44
@booa píše:
Urologický čaj v těhu neee!!!

Aha, to mě nenapadlo. Nemusela jsem to naštěstí řešit. Tak tedy neee. Tak vodu jenom, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
8.8.15 16:47

Měla jsem před týdnem zánět močových cest a bylo to to samé. Šla jsem na malou a za půl minuty se mi chtělo zase, je to normální, i když hodně nepříjemné. :pocitac: Hodně pij, pak se to upraví :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
8.8.15 17:01

.

Příspěvek upraven 17.08.15 v 21:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...