Infekce po porodu

Anonymní
10.11.19 20:42

Infekce po porodu

Holky v úterý budu 3 týdny po porodu byla sem cevkovaná a furt mě to pálí při čůrání ale zánět nemám, neboli mě podbřišek ani žádné náznaky jen mě to pálí při čůrání a taky měla sem očistky, které zápacháli myslíte si že by to mohl být zánět? Žádné jiné náznaky zánětu taky nemám ani teplotu nemám jen ty zapáchající očistky nechci do nemocnice :/ A vagína je trošku červená i kdyby to byla infekce tak doufám že ne hygienou myla sem se jen vodou žádné mýdlo na nastrih sem nepoužívala Děkuji za veškeré odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1181
10.11.19 20:45

Já měla císařský řez a také jsem měla cévku (zavedenou ale jeden den) a také mě to potom asi 3 - 4 týdny bolelo když jsem chodila na malou. S očistkama ale neporadím. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 20:51

Já jsem taky po porodu měla zapáchající očistky a když jsem šla k Dr, tak mi řekla, že ještě něco zbylo v děloze ( nedovyčistila se).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 21:03
@Anonymní píše:
Já jsem taky po porodu měla zapáchající očistky a když jsem šla k Dr, tak mi řekla, že ještě něco zbylo v děloze ( nedovyčistila se).

A co ti pak dělala a po jaké době si tam šla?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 21:04

Po 2.porodu jsem měla taky zapáchající ocistky oproti 1. až jsem se bála že je něco špatně, ale nic z toho nebylo, ještě po šestinedělí jsem dole cítila zápach, který jsem dřív neznala, pak se to naštěstí ztratilo

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 21:07
@Anonymní píše:
A co ti pak dělala a po jaké době si tam šla?
šla jsem tam cca po 5 týdench. Hrozila revize, ale nakonec mi dali nejaké léky. Pomohlo to
  • Citovat
  • Nahlásit
207
10.11.19 21:13

Pokud si nejseš jista rozhodně bych zašla na gyndu. Radši než si nechat rozjet nějaké komplikace-to je to poslední, co by se ti v šestinedělí hodilo…mě taky zůstalo něco v děloze, začala jsem hodně krvácet pět týdnů po porodu a vyřešila to jedna injekce do zadku na gynekolog. ambulanci v nemocnici. A určitě tě i vysetri, co se týká těch nepříjemných pocitů při močení. Já tedy k doktorovi jen tak s něčím nejdu, ale když jsem měla problém (trochu podobný jako ty) v šestinedělí, radši jsem šla, abych predesla nějakým vážnějším komplikacím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat