Infekční onemocnění? Hrůza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 15:46
Infekční onemocnění??!! Hruza

Ahojte je to dost intimní téma ale Musim se vypovídat. Mám prvního přitele už 2 roky když jsem s nim začala chodit tak jsem užívala HA ale problém byl. v tom že jsem trpěla na záněty apod krváceni mimo cyklus aj. V letě tohohle roku jsme se s přitelem často chodili koupat do rybníků přehrad apod já dokonce chodila I když jsem měla MS bylo mi to jedno, vody kolikrat byli znečištěné apod.Ted jsem začala mit bolesti při styku HA jsem už vysadila. Šla jsem k dr a udělala mi test na chlamydie a po tydnu byl pozitivní :,( Nasadila mi ATB ale nechapu kde jsem je chytla přitelovy jsem věrná myslite že jsem udělala chybu, když jsem lezla do te vody s MS :oops:

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 17.11.18 15:51
@Anonymní píše:
Ahojte je to dost intimní téma ale Musim se vypovídat. Mám prvního přitele už 2 roky když jsem s nim začala chodit tak jsem užívala HA ale problém byl. v tom že jsem trpěla na záněty apod krváceni mimo cyklus aj. V letě tohohle roku jsme se s přitelem často chodili koupat do rybníků přehrad apod já dokonce chodila I když jsem měla MS bylo mi to jedno, vody kolikrat byli znečištěné apod.Ted jsem začala mit bolesti při styku HA jsem už vysadila. Šla jsem k dr a udělala mi test na chlamydie a po tydnu byl pozitivní :,( Nasadila mi ATB ale nechapu kde jsem je chytla přitelovy jsem věrná myslite že jsem udělala chybu, když jsem lezla do te vody s MS :oops:

Nevěrný ti byl nejspíš on. Na testech na chlamydie jsi byla poprvé? A že se koupeš ve znečištěné vodě při MS radši nekomentuji :zed:

jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 17.11.18 16:16

Chlamydie se prenesou jedine stykem.Mohla jsi to mit jiz drive nebo Tvuj partner.

Aletheia
Kelišová 6325 příspěvků 17.11.18 16:36

To není že špinavé vody. Buď ty, nebo chlap jste souložili s někým kdo to měl …
Mimochodem, přeléčit se musí i chlap, to ti doktorka řekla?

BaraRed
Kecalka 441 příspěvků 17.11.18 16:43

Ja jsem kdysi mela chlamydie a bylo to od ex pritele, to jsem se dozvedela pozdeji. Hodne jsem si cetla na internetu, kde se k tomu da prijit a byl tam mozny prenos i z rucniku, ale predpokladam, ze si pujcujes maximalne ten od pritele. Ze znecistene vody ale ne. Taky jsem cetla, ze se jich nekteri lide nemuzou zbavit, tak jsem byla docela vydesena. Doktor mi tenkrat dal jednorazove hodne silne antibiotika, jednu obri tabletu, po ktere mi bylo docela zle, ale vylecila jsem se. Nejspise se to zjistilo v zacatcich. Kazdopadne je treba prelecit i partnera, jinak bude prenasec a budete te neustale nakazovat znovu. A zvaz jeho moznou neveru, je to nejcastejsi pricina. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >