Infinit Maximus Brno - moje žárlivost

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.1.22 15:20

Infinit Maximus Brno - moje žárlivost

Ahoj holky, co mi na to řeknete? Chtěla bych si jet s přítelem někam odpočinout… Zalíbil se mi Infinit Maximus v Brně. Když jsem ale viděla ty fotografie na Instagramu 🤦🏼‍♀️ Samé vystavující se holky, se zařízlími kalhotkami v zadu i ve předu… Lidi tam prej chodí nazí, koupou se nazí i v sauně tak tráví čas. Některý ženský si prej jsou schopny ty nohy dát tak, že jim jde vidět až do vnitř jak se říká. Kvůli tomuhle tam jet nechci, nechci, aby se přítel takhle díval na jiné… jsem přehnaně žárlivá? Nebo co myslíte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8246
18.1.22 15:25

Myslím si, že byste mohli jet jinam :-). Ale jinak si tedy myslím, že jedna věc je, jaké fotky jsou na IG, druhá, že tam jezděj úplně normální lidi, jako všude jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
18.1.22 15:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky, co mi na to řeknete? Chtěla bych si jet s přítelem někam odpočinout… Zalíbil se mi Infinit Maximus v Brně. Když jsem ale viděla ty fotografie na Instagramu 🤦🏼‍♀️ Samé vystavující se holky, se zařízlími kalhotkami v zadu i ve předu… Lidi tam prej chodí nazí, koupou se nazí i v sauně tak tráví čas. Některý ženský si prej jsou schopny ty nohy dát tak, že jim jde vidět až do vnitř jak se říká. Kvůli tomuhle tam jet nechci, nechci, aby se přítel takhle díval na jiné… jsem přehnaně žárlivá? Nebo co myslíte vy?

Můj tip- když ho přivážeš doma k topení, tak se nebude dívat na nikoho jiného jen na tebe ;)

Ano, jsi přehnaně žárlivá.. je to prostě wellness, nechodíš s přítelem ani na bazén?

Příspěvek upraven 18.01.22 v 15:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 15:28

@Premek_Orac zkušenost, kde nebylo hloupé paní si sednou před přítele kamarádky, roztáhnout nohy a ještě se naculovat… mi pověděla sama kamarádka. 🙂 Nechápu, proč se tam vystrkuje to, co by mělo snad zůstat schované, ne? 😞

• Citovat
  • Nahlásit
7206
18.1.22 15:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky, co mi na to řeknete? Chtěla bych si jet s přítelem někam odpočinout… Zalíbil se mi Infinit Maximus v Brně. Když jsem ale viděla ty fotografie na Instagramu 🤦🏼‍♀️ Samé vystavující se holky, se zařízlími kalhotkami v zadu i ve předu… Lidi tam prej chodí nazí, koupou se nazí i v sauně tak tráví čas. Některý ženský si prej jsou schopny ty nohy dát tak, že jim jde vidět až do vnitř jak se říká. Kvůli tomuhle tam jet nechci, nechci, aby se přítel takhle díval na jiné… jsem přehnaně žárlivá? Nebo co myslíte vy?

Heterozensky mají nevýhodu, ze na tom visicim mase nenico vykoukat a většinou ani hezky pohled což je přesně i naopak. Do sauny jsme chodili pravidelně, teď už většinou chlap sám. Kdo by se taky staral i dítě ze… to ze by tak byla nějaká extra pěkná bába, to už by muselo byt. Většinou je to normální ženská s vesakama. V sauně na tebe nesviti halogeny. Já bych tam chtěla s manželem na víkend. Kdysi jsme tam byli v rámci akce s praci a bylo to tak krásný. No a jestli tam ten tvůj potká me, tak si píš, ze na tohle se koukat nebude chtít :lol: jinak ne, ženskou jsem nikdy nevidela ze by se rozcapila a nechala nahlédnout do delohy. U chlapů je to jiné, ti se kolikrát produciruji i když není co ukazovat. Jo a radši nechod do sauny v Rakousku, tam se důchodci z vesnice sejdou u venkovního bazénu a ani je nenapadne při pokecu ten ručník nedržel v ruce, ale třeba to hodit přes sebe :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 15:30

@ZvědaváTerr proč myslíte? Vám by nevadilo, kdyby se před vámi váš muž díval na nahotu, intimní partie jiné ženy? A ještě ho to třeba nenechalo v klidu?

• Citovat
  • Nahlásit
1521
18.1.22 15:31

Představ si, že v sauně se chodí na ostro.
Představ si i to, že jsou ženy, které mají lepší postavu, než máš ty. A těm ženám buď vadí nebo nevadí se ukázat.
Taky si přestav, že nejde všechny ty nahé lidi prostě nevidět a nepodívat se.
I já se dívám a i já se teda dle tebe „ukazuju“, protože prostě relaxuju a nebudu tam všude sedět zabalená v prostěradle se skřípnutou vagínou.
Nahota je naprosto přirozená, ty se jdi se žárlivostí léčit a přítele tam pošli na odpočinek, ale aby si odpočinul trošku od tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7206
18.1.22 15:32
@Anonymní píše:
@ZvědaváTerr proč myslíte? Vám by nevadilo, kdyby se před vámi váš muž díval na nahotu, intimní partie jiné ženy? A ještě ho to třeba nenechalo v klidu?

Můj chlap není prase. Koukne jako každý mužský, ale necumi jak úchyl a nepotřebuje hned masturbovat. V sauně se ze zdravotního hlediska má chodit bez ničeho, pokud se stydím, je tam prosteradlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 15:32

@hospodki děkuji za vaši odpověď. Asi jak vidím ty fotky a co jsem slyšela… sebevědomí také nemám srovna nejlepší… achjo 😔

• Citovat
  • Nahlásit
1521
18.1.22 15:35

Kamarádka zřejmě taky přehání. Nikdy se mi nestalo, že by tam vysloveně někdo své přirození někomu cpal. Spíš nejsou lidé smíření s nahotou, sami se sebou a vůbec ještě s ostatními nahými lidmi.
Nechoďte tam, prosimtě, ani já nemám náladu tam narazit na někoho, kdo bude soudit, že jsem si sedla moc blízko jejího přítele a bude mě označovat za rozhoďnožku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7206
@Anonymní píše:
@hospodki děkuji za vaši odpověď. Asi jak vidím ty fotky a co jsem slyšela… sebevědomí také nemám srovna nejlepší… achjo 😔

V poho. Si představ fitko. Těch peknech lidi se super postavou je tam par - trenéři a pak nějaká svetla výjimka. To same ke kadernici take nechodí jen krásky z plakátu, ale i mamina od peti děti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
@Anonymní píše:

Nenechalo v klidu? To by mě zajímalo jak je to myšleno :think: :D
Jinak můj manžel je normální dospělý chlap co ví jak se chovat. Takže ano, pokud by kolem něj prošla nahá žena nejspíš se podívá ale nebude na ní čumět s otevřenou pusou a slintat. To že se podívá mi opravdu nevadí, nejsem naivní, je mi jasné že se mu líbí i jiné ženy, ale naprosto mu věřím a proto bych neměla s něčím takovým problém ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 15:36

@Malineka každá to vidíme jinak 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
1005
18.1.22 15:38

Sory ale do sauny se chodí na Evu. A je na tobě, jestli si tam polozis prostěradlo a vystavis se na něj nebo ho obmotas kolem sebe a sednes si do rohu. Mě se stalo nedávno, že jsme jeli do wellness hotelu se synem a kluci byli v bazénu a já šla na relax do sauny a borec mě tam začal balit. Ale být paranoidní tak nejdu nikam. Prostě od každého něco „fifleny“ s dokonalým makeupem až po babičku, která to neřeší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 15:39

@Malineka já spíš nejsem smířená s tím, že jsou vystavující se cuchty jako ty a taková pěkná místa ničí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat