Infinit Maximus Brno - moje žárlivost

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
18.1.22 16:15

@TinaAn nojono… mně zase není příjemné, aby mi to tam nějaká vystavovala a vystavovat to tam já… Vážím si sebe a nepřijde mi to normální a věřím, že partnerovi by se to taky nelíbilo, že se mu vystavuji jak maso ve výloze. Třeba si na to přijdu věkem.

• Citovat
  • Nahlásit
1379
18.1.22 16:18
@Anonymní píše:
@TinaAn nojono… mně zase není příjemné, aby mi to tam nějaká vystavovala a vystavovat to tam já… Vážím si sebe a nepřijde mi to normální a věřím, že partnerovi by se to taky nelíbilo, že se mu vystavuji jak maso ve výloze. Třeba si na to přijdu věkem.

Tak já většinou ležím na břiše v horní části sauny, když sedím, tak s nohama u sebe.. navíc v sauně je šero a lidi tam chodí relaxovat, ne očumovat okolí (většina). Při první návštěvě jsem se necítila komfortně, byl to nezvyk, ale rychle jsem si zvykla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 16:22

@TinaAn @TinaAn já v sauně ještě nikdy nebyla, vím jen to, co mi řekla kamarádka. Taky jsem měsíc po porodu. Jestli je žena, která se sebou byla spokojená měsíc po porodu… klobouk dolů. Já nejsem ale to neznamená, že se nemám ráda. A žárlivá? Ano, asi trochu ano… není mi teď momentálně jedno, že se raději chlap pokochá nad jinou… když já jsem teď taková jaká jsem. Ale sem člověk napíše a čeká slušné názory a dočká se jen urážek.

• Citovat
  • Nahlásit
637
18.1.22 16:23

Ty jo, to vůbec neřeším, ať se podívá ne, těžko bude čumět jen do stropu :lol: a ty si prehoď prostěradlo, když se necítíš - problém vyřešen :mrgreen: Z nějakého důvodu je s tebou, i když je kolem plno krásných žen, tak co :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18037
18.1.22 16:25

A proc teda nejedete nekam do soukromi? My jezdivali s Ex na soukromou chatu se saunou a virivkou na vikend…spolecna sauna me taky nijak nelaka, mam radeji klid a soukromi, takze do podobnych zarizeni nelezu. Nemam s nahotou problem, ale ani nemam zapotrebi cizim lidem ukazovat svoji frndu a prsa, ci koukat na cizi upoceny bimbase. Ani tuhle zalibu hromadneho saunovani prilis nechapu, ale kazdy at si dela, co chce. Pokud ti to vadi, zkratka bych tam nejela :nevim: Jinak byla jsem jednou s kamaradkou ve spolecne saune a byli tam vetsinou postarsi muzi a zen velmi malo a rozhodne zadne vystavujici se modelky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19609
18.1.22 16:29
@Anonymní píše:
nojono… mně zase není příjemné, aby mi to tam nějaká vystavovala a vystavovat to tam já… Vážím si sebe a nepřijde mi to normální a věřím, že partnerovi by se to taky nelíbilo, že se mu vystavuji jak maso ve výloze Třeba si na to přijdu věkem.

Proč teda vůbec přemýšlíš o tom, že bys tam jela?

Pokud se necítím ok ve svém těle, tak nejspíš nepojedu tam, kde se musím vysvléct do naha. Nějak nechápu, o čem teda chceš diskutovat. Rozčiluje tě představa nahých lidí, nechoď mezi ně.

Jestli sis chtěla pokecat o tom, jak strašný jsou ženský, co chodí do sauny, tak to potom jo :lol:

Příspěvek upraven 18.01.22 v 16:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9514
18.1.22 16:30
@Anonymní píše:
@TinaAn nojono… mně zase není příjemné, aby mi to tam nějaká vystavovala a vystavovat to tam já… Vážím si sebe a nepřijde mi to normální a věřím, že partnerovi by se to taky nelíbilo, že se mu vystavuji jak maso ve výloze. Třeba si na to přijdu věkem.

Tak tam nelez, no. Co chceš jiného poradit. V sauně jsi nikdy nebyla, ale naprosto bezpečně víš, že se tam chodí lidi vystavovat a svádět cizí partnery… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10377
18.1.22 16:35

Je, ty jsi po porodu,…jsi si prostě ještě nezvykla…hormony…a spol. Jinak jezdím s ženskýma na dámské jízdy do wellness jednou za půl roku a snad jsem se ještě nikdy nesetkala s tím, že by tam byla nějaká roztahovacka…spíš potkáváme chlapy co se roztahují a nakrucuji a vidět to fakt nechceš :lol: a jestli se na to necítíš, tak zkus nějakej hotel, kde mají privátní wellness…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20378
18.1.22 17:05
@Anonymní píše:
@TinaAn @TinaAn já v sauně ještě nikdy nebyla, vím jen to, co mi řekla kamarádka. Taky jsem měsíc po porodu. Jestli je žena, která se sebou byla spokojená měsíc po porodu… klobouk dolů. Já nejsem ale to neznamená, že se nemám ráda. A žárlivá? Ano, asi trochu ano… není mi teď momentálně jedno, že se raději chlap pokochá nad jinou… když já jsem teď taková jaká jsem. Ale sem člověk napíše a čeká slušné názory a dočká se jen urážek.

Měsíc po porodu nelez do sauny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 17:15

@debra.morgan @debra.morgan důvod? Po šestinedělí, když je tělo v pořádku se do sauny normálně chodí co mi řekla lékařka. :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
10377
18.1.22 17:17

Jinak já jsem z Brna a do Maximusu taky nechodím, protože tam potkávám známý a to se mi taky nechce…raději někam, kde je to víc anonymní…najdi si něco, kde ti to bude vyhovovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1423
18.1.22 17:27
@Anonymní píše:
@Malineka já spíš nejsem smířená s tím, že jsou vystavující se cuchty jako ty a taková pěkná místa ničí.

Počkej! Ty krásné cuchty dělají ta místa krásná! :D

Zapracuj na sebevědomí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32491
18.1.22 17:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky, co mi na to řeknete? Chtěla bych si jet s přítelem někam odpočinout… Zalíbil se mi Infinit Maximus v Brně. Když jsem ale viděla ty fotografie na Instagramu 🤦🏼‍♀️ Samé vystavující se holky, se zařízlími kalhotkami v zadu i ve předu… Lidi tam prej chodí nazí, koupou se nazí i v sauně tak tráví čas. Některý ženský si prej jsou schopny ty nohy dát tak, že jim jde vidět až do vnitř jak se říká. Kvůli tomuhle tam jet nechci, nechci, aby se přítel takhle díval na jiné… jsem přehnaně žárlivá? Nebo co myslíte vy?

Ukaž Instagram, ať posoudíme ty ženské. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1423
18.1.22 17:33
@TinaAn píše:
Tak já většinou ležím na břiše v horní části sauny, když sedím, tak s nohama u sebe.. navíc v sauně je šero a lidi tam chodí relaxovat, ne očumovat okolí (většina). Při první návštěvě jsem se necítila komfortně, byl to nezvyk, ale rychle jsem si zvykla.
@Anonymní píše:
@debra.morgan @debra.morgan důvod? Po šestinedělí, když je tělo v pořádku se do sauny normálně chodí co mi řekla lékařka. :wink:

Tělo v pořádku je. Ale hlava ne.
Ten hormonální koktejl ti dělá brajgl. A chápu, že se necítíš, pokud se ti tělo změnilo.
Ale je to vážně blbost.

Mimochodem. To máte hlídání? Takhle malýho prcka? Budeš běhat kojit žhavým mlékem 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4576
18.1.22 17:54
@Anonymní píše:
@Premek_Orac zkušenost, kde nebylo hloupé paní si sednou před přítele kamarádky, roztáhnout nohy a ještě se naculovat… mi pověděla sama kamarádka. 🙂 Nechápu, proč se tam vystrkuje to, co by mělo snad zůstat schované, ne? 😞

Přestaň šílet, byla jsem tam a jediní, kdo se tam v sauně obnažoval, byli chlapi. :D
Jeďte se tam podívat a pak už tam jezdit nemusíte. Ale vlastní zkušenost je k nezaplacení.
A nežárli, když bude Tvůj přítel chtít, stejně Ti zahne, ani o tom vědět nebudeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat