Reklama

INFOLIC zkušenosti ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kykyka
Povídálka 47 příspěvků 09.10.18 17:53
INFOLIC zkušenosti ?

Ahoj budoucí i současné maminky. Jaké máte zkušenosti s přípravkem Infolic (sáčky)? Někdo, komu srovnal cyklus či po něm po dlouhém snažení otěhotněl?
My se snažíme několik měsíců a tak jsem jej zkusila. DVa cykly vzorové a tento špiním mimo MS již několik dnů. :nevim:
Díky za postřehy a rady.

Reklama

Reakce:

solip
Kecalka 435 příspěvků 09.10.18 20:02

Pred prvnim tehotenstvim jsem ho nejakou dobu brala, ale zadne vysledky jsem nevidela..

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 210 příspěvků 09.10.18 20:31

Užívala jsem asi 3 měsíce, na ovulaci ani cyklus vliv neměl. Ani jedno se nedostavilo. Pak jsem podstoupila IVF. Naopak manžel užíval Folandrol pro muže a zkvalitnil mu sperma.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >