Informační mail s novými články a žhavými diskusemi?

9868
1.8.08 15:34

Informační mail s novými články a žhavými diskusemi?

Ahoj :)

Napadlo nás zřídit novou službu - zasílání eMiminích novinek mailem.

Představuji si to tak, že by se uživatel k odebírání přihlašoval a odhlašoval.

V mailech by byly nejen odkazy na nové články a deníčky,, výsledky soutěží nebo zadání nových soutěží, ale hlavně žhavé diskuse z poslední doby. Nebo i starší, které jsou právě aktuální.

Co vy na to?

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23924
1.8.08 17:31

Ahoj, podle mně je to dobrej nápad, a hlavně se to bude hodit těm co nemají možnost být tu denně. Aspoň budou mít přehled o tom co se tu děje… Pro nás, co máme na emiminu závislost, to až tak nebude… Ale zase to budou aspoň využívat opravdu ty, co chtějí…
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
1.8.08 17:58

Ja jsem pro, pokud nebude tech mailu denne deset… Prave ze pro nas, co mame na emiminu zavislost, tak je utrpeni byt par dni bez internetu (jako ja ted) a nebyt tak „in“ :lol: Ty ktere nesouhlasi, tak se nemusi prihlasovat, ze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2558
1.8.08 20:20

Ahojky.
Jasně, já jsem taky pro. Taky už jsem si vybudovala na emiminu velikou závislost, takže určitě s touto službou souhlasím. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
1.8.08 23:58

Já taky nadšeně souhlasím, právě pročítám starý příspěvky v rámci dovolený a musela jsem si kvůli tomu nainstalovat připojení na net na novým ntb :oops: A po hodině snahy říkám, stálo to za to :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
2.8.08 10:25

Lesi, to je super nápad!!!! Jsi šikulka!!!

Vidím nové logo, že jo? Čí je to tedy nakonec nápad a jak to vypadá s emimíni blbinkami?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
2.8.08 13:47

Já jsem Lesi taky pro, dobrej nápad :wink: Od září budu pracující žena a tohle se mi bude hodit :lol: Jinak jsem taky závislačka, ale pšššt :lol: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
4.8.08 14:19

Urcite je to dobry napad, jen aby nebyla intenzita zasilani moc casta, pak by to asi nemelo moc smysl a spis by to otravovalo (myslim ted treba kazdy den).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama