Informovaný souhlas s anestezii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MalinovaJahoda
Povídálka 31 příspěvků 24.09.14 18:21
informovaný souhlas s anestezii

Ahoj maminky, když jste před porodem dostali tento papír zaškrtli jste, že souhlasite se všemi druhy znecitlivění nebo jste něco vynechali? Je to papír kde je např. souhlas s celkovou anestezií, místní anestezií epiduralni apod.. nevím co je lepší, zaškrtnou nebo ne :nevim:

Reakce:
miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 24.09.14 18:24

@MalinovaJahoda
Lepsi, jak sa to vezme..mal by ti niekto urcite vysvetlit vyhody a nevyhody kazdej anestezie..a ked bude napr. hrozit akutny cisar, tak sa Ta stejne nebudu pytat na anesteziu, ci suhlasis s celkovou..bud Ti to daju podpisat na sale, alebo Ta fiknu bez podpisu..

Krakatice88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 18:28

Zaškrtla bych všechno. Plánovaný císař vyžaduje celkovou nebo epi anestezii a taky je možné, že i po porodu bude třeba nějaké anestezie vzhledem k možným komplikacím.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 24.09.14 19:51

@MalinovaJahoda nezaškrtávala jsem nic, bo jsem nic takového nedostala. až když jsem zažádala o epidural, tak přinesli jakés lejstro. KLidně přiznám, že jsem ho nečetla, nic a kdyby tam bylo, že jsem zabila vlastní rodiče, je mi to fuk.. zpětně by mi zajímalo, co jsem podepsala :nevim:

MalinovaJahoda
Povídálka 31 příspěvků 24.09.14 20:00

To já toho dostala mraky a všude se tam píše : souhlasím, že mi lékař vše objasnil a mohla jsem plně klást otázky. Nic moc, že mi to dali v nemocnici ať to vyplním doma a přinesu při porodu :-D

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 24.09.14 20:53
@MalinovaJahoda píše:
To já toho dostala mraky a všude se tam píše : souhlasím, že mi lékař vše objasnil a mohla jsem plně klást otázky. Nic moc, že mi to dali v nemocnici ať to vyplním doma a přinesu při porodu :-D

tak obi sa to tak robi, neni cas..ked budu tu anesteziu podavat, tak povedia o co sa jedna..

MalinovaJahoda
Povídálka 31 příspěvků 25.09.14 20:13

Žádné další názory, zkušenosti? :-/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >