Infuzní terapie vitaminem C

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sloninka
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 15.04.18 19:16
Infuzní terapie vitaminem C

Máte s touto terapií někdo zkušenosti?

Reakce:
milwinka
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 12 inzerátů 15.04.18 19:41

Podle mě vyhozené peníze! Pokud potřebuješ vit. C, tak si můžeš koupit Celaskon, to vyjde o dost levněji.

Magical-eyes
Stálice 78 příspěvků 15.04.18 19:44

Jako byznys to špatné není. Efekt nic moc, kup si raději čerstvé ovoce nebo kysané zelí.

MartinaIrena
Extra třída :D 10237 příspěvků 15.04.18 19:45

Jednou jsem na toto tema zakladala diskusi, vsichni jsme se shodli, ze to budou vyhozeny penize. Tahak na kseft, nic vic

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 21:35

Mám zkušenost z rodiny-dotycna tvrdi, že ji to pomáhá. Bývala hodně unavena a často nemocna. Na infuzních byla už nekolikrat, prý cítí, že má mnohem více energie. Těžko říct, nakolik je to zrovna u ni placebo efekt - její stav byl dle mého z větší části způsobeny stresem a tim, že toho má na sobě navaleno prilis mnoho. Plus do toho je to perfekcionistka, která se nedokáže uvolnit a odpočívat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >