Inglesina Espresso - je dost prostorná?

563
3.4.05 10:28

Inglesina Espresso - je dost prostorná?

Ahoj holky,

minulý týden jsem se tu v diskusi ptala, jestli se vyplatí koupit starší golfky, a protože většina holek s nimi měla špatné zkušenosti, tak jsem se začala rozhlížet i po nových.

Nejvíc se mi zatím líbila Inglesina Espresso, nejen vzhledem, ale i proto, že jsem ji pohodlně uzvedla i s mimčem :D , což je jeden z hlavních důvodů, proč golfky sháním. Ale nevím, jestli ten sedák není moc malý. Můj chlapeček má 76 cm a necelých 9 kilo v osmi měsících a teď se tam vešel samozřejmě krásně. Jak velké děti v nich vozíte? Jde o to, aby to vydrželo ještě aspoň na příští léto, kdy mu budou dva roky.

Díky za rady!

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Inglesina Espresso?

Přidejte zkušenost s Inglesina Espresso
Napsat příspěvek

Reakce:

135
3.4.05 16:28

Ahoj Ulrika!
Moja malá má 10 mesiacov a 11,5kg , 80cm a miesta je tam ešte dosť.Tiež sme ho kúpili pre ľahkú manipuláciu, teraz sme veľmi spokojní.Myslím, že už ďalej tak strašne neporastie, takže počítam, že poslúži aj naďalej.
Držte sa!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.4.05 19:52

Ahoj Ulriko,
podle mě tohle není dobrej kočárek. Má polohování zad páskem, což je dost blbý, navíc nemá polohování nožiček, on totiž ten sedák je vlastně useklej a ty nožičky bimbaj dolů, což je třeba na spaní pěkně blbý. Navíc fakt není velkej, a pokud nemáš drobínka, podle mě je ten kočár prostě úzkej. Má ho kamarádka, koupila ho zbrkle a teď je naštvaná. Navíc se s ním docela blbě manipuluje, a pláštěnku zabudovanou ve střeše, kterou se to honosí, to má tak idiotsky udělanou, že sedícímu dítěti se lepí na obličej a pod ní je okamžitě zapařeno a nedýchatelno. A stříška je hodně malá, takže vůbec nestíní, ani položenýmu dítěti. Takže sice se dá sehnat i za 4 a půl tisíce, ale holt za málo peněz…
Z.

• Nahlásit
  • Citovat
12466
3.4.05 20:52

Ahoj, ja bych to nevidela tak tragicky. My sice jeste mame male mimco- necelych 9kg,ale pujcovali jsme ho kamaradce (ten kocar samozrejme :) a jeji syn ma skoro 12kg a nemel nejmensi problem, spal jak dudek, nozicky mu neblimbaly a na polohovani zadicek snurkou nevidim nic spatneho. Manipuluje se mne s nim krasne, ma spojenou rukojet. Samozrejme to neni nahrada sportaku, ale proto jsem ho nekupovala. Ja jsem potrebovala maly, lehoucky kocarek do MHD a na cesty autem. A to Inglesina splnuje na 100%. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
3.4.05 21:06

Jana, ako to myslis, ze Inglesina nie je nahrada za sportovy kocik? Ja som si myslela, ze je to prave sportovy kocik, rozmyslam o jeho kupe prave…Respektive vyberam si prave tiez (zatial iba teoreticky, neboli sme este v obchode pozriet) nejaky kocik pre maleho na leto (bude mat cca pol roka v lete- bude uz vhodne v tom case uplne vymenit hlboky kocik za sportovy?)Inglesina espresso sa mi dost paci teda a teraz neviem, ci treba este dalsi kocik okrem nej, alebo co…dik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
3.4.05 21:49

Inglesina Espresso jsou golfky a ty urcite nejsou jako sportak, do terenu z zadnejma golfkama fakt nevyrazis :) J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.4.05 00:25

Mila anonymko, tvuj komentar je docela zcestny. Dceri je 22 mesicu, ma 12 kilo a 85 cm a do Espressa se vejde pohodlne. Polohovani snurkou je uplne v pohode a maji ho napr. i kocarky Jane. Plastenka navic neni zabudovana v boude - nasazuje se a uprimne receno - pouzila jsem ji 2×. Navic soucasti je i nanoznik. Manipuluje se s nim skvele diky spojene rukojeti, ma i spojene brzdy a hlavne - je lehky - v pohode ho sama vynesu a snesu z tramvaje a skvele se sklada na placku. A opravdu to neni sportak, ale golfky.

• Nahlásit
  • Citovat
155
4.4.05 10:42

Janat, prosim prosim prosim, napis mi napis aky je rozdiel medzi golfkami a sportakom a nejaku znacku sportoveho kocika, aby som si aspon urobila predstavu…
Inak je to tak, ze polrocne babatko by malo mat najprv ten sportak a ked bude starsie tak golfky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.4.05 11:11

Alienko, sportak je napriklad Quinny trojkolka. Proste neco, co ma velka kola, ktery zvladnou teren a da se polohovat lezeni uplne do rovna. Pulrocni miminko muzes mit taky v golfkach, ale takovych, kde je lezeni do uplne roviny, coz Espresso nema - zada se nedaji polozit do uplneho lezu a nema polohovaci nozicky, tzn. ze je spis pro deticky, coz uz v kocarku toho moc nenaspi. Zalezi na tobe, kde budes s kocarkem jezdit - v lese toho moc s golfkama nenajedes. Pokud jezdis po meste a staci ti golfky vyber si nejake pohodlnejsi pro dite, napr. Inglesinu Zippy.

• Nahlásit
  • Citovat
155
4.4.05 11:29

Hanka, my praveze byvame na dedine, takze moznost jazdenia po lese a hrbolatom terene je nevyhnutna (chodim vencit psa k lesu)…Takze asi nie golfky teda, ale sportovy kocik…dakujem velmi pekne za odpoved…ale aj tak to vyrobcovia dost zavadzaju, ked som si pozerala na internete, tak tam Inglesina espresso bola uvedena ako sportovy kocik…
a este nejaku dalsiu znacku sportoveho kocika mi neoradite? pre polrocne dietatko, vhodny do nerovneho terenu, je to napriklad aj Per perego atlantico (ten som pozerala na webe a dost sa mi pacil, ale neviem ci je to sportak alebo zasa tie golfky:o)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
4.4.05 11:50

Alienko,

já mám sporťák I´COO Platon - je to trojkolka s nafukovacími koly a je super do terénu. Má polohovací záda i nohy do lehu, naše mimi v ní jezdí od narození, do pěti měsíco ve vložné tašce, od té doby ve fusaku.

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
4.4.05 12:53

My mame trojkolku Jane, ta je myslim jak vahou i tim, ze je to sportak do terenu vhodna. rozhodne golfky do terenu nekupuj, ty jsou hlavne do mesta. my budeme ted kupovat golfky, protoze jsme z Prahy, takze budeme mit zbytecne 2 kocary. jojo, chybama se clovek uci :D

S&K(9 mesicu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
4.4.05 12:56

Alienko,
Per Perego Atlantico jsou golfky. My máme do města Peg Perego Pliko. Do terénu si kup sporťák s odpružením a velkými, nejlépe nafukovacími, koly. Například Quinny Freestyle, Deltim Travel, Dara Cross, ................... Je jich opravdu hodně a vyjmenovat je tady všechny nemůžu. Golfky jsou do terénu nepraktické i když jsou pěkné. Nepruží a s těmi kolečky se špatně jezdí. Jsou opravdu jen na městské chodníky, tam jsou super. MHD Tě asi netrápí, tak si je nekupuj. Podívej se třeba na www.deltim.cz . Nechci Ti tu značku vnucovat, ale mají pěkně udělanou stránku, tak si tam můžeš prohlídnout, jak takový sporťák vypadá. My tedy Deltim máme a do terénu je super. Navíc v něm pohodlně spí i naše dvouletá Lucinka. Nicméně vyber si takový sporťák, aby se Ti líbil, dobře se Ti s ním jezdilo a aby se v něm dítě mohlo pohodlně položit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
4.4.05 13:24

Ariana, dakujem velmi pekne za nazor, Deltim som si pozrela, je to fajn kocik a konecne som pochopila rozdiel medzi golfkami a sportiakom:o))
ale ako tam pozeram po internete, ani jeden z tebou vymenovanych kocikov na slovensku nepredavaju:o(((jedine ze skocime kupit do Brna, tak to vidim…
potom som nasla este jeden slovensky kocik, znacka Dema
http://www.dema.sk/…4/baby05.htm
mozno ten kupime…no uvidime, kazdopadne vdaka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
4.4.05 13:48

takze som sa unahlila, ked som pisala, ze znacku Deltim na Slovensku nedostat…nasla som to a pojdem pozriet do predajne este tento tyzden…velmi sa mi paci kocik Deltim Voyager, co myslis Ariana, je dobry?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama