inglesina kočárek a autosedačka chicco prosim poradte!!!

63
20.9.07 12:38

inglesina kočárek a autosedačka chicco prosim poradte!!!

zdravim mam kočárek inglesina magnum a každou chvili nekde čtu že existuji adaptery na autosedacku chcicco dokonce jsem to videla obcas v inzeratech nenate nekdo skusenost s používaní teto kombinace…???a kde se to shani v chcicco nebo v inglesine nebo kde a kolik to asi stoji… moc dekuji za odpoved :D :D :D :D :D :oops: :oops: :oops: :oops: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5530
20.9.07 13:32

Mam doma kocarek Inglesina Magnum i vajicko Chicco, ale nikdy sem neslysela, ze by to slo dohromady. Ale mozna sem neco prokaucovala?!?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.9.07 20:12

Ahoj,

taky mám Inglesina Magnum, ale o adaptérech na Chicco jsem nikdy neslyšela. Máme autosedačku Inglesina Huggy a je super :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.9.07 22:14

Skoro určitě to jde. Adaptér je čtvercový kovový rám se 2 výstupky na každé straně, které zapadnou do zářezů na podvozku kočárku a zajistí se stejně jako korbička. Na rámu adaptéru jsou panty připevněné 2 trojůhelníky z plastu, které se zvednou do vertikální polohy a nacvakne se do nich autosedačka. Je to velmi rychlé a pohodlné, spící dítě se nemusí budit překládáním do kočárku. Adaptér je Chicco, ale nevím, jestli ho mají teď v nabídce, mám ho po prvním dítěti. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
63
21.9.07 13:57

zdravim kde jste ten adapter koupila a kolik stal …?asi …? moc jej shanim … nebo pokud jej nevyuzivate nechcete jej prodat…????? :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.9.07 21:27

Kupovala jsem jej tehdy v Bambuli v Praze v Centru Černý Most. Stál myslím 699 korun. Nechávala jsem si jej na druhé dítě i s hlubokým kočárkem. Tehdy měly kočárky CHicco i Inglesina určitě stejnou rozteč mezi těmi zářezy, do kterých zapadají výstupky na korbě nebo na adaptéru. Teď by to chtělo ověřit. Adaptér i kočárek teď chci prodat, ale dohromady, protože vzhledem k tomu, že kočárek má nenafukovací bílá kola (takže trochu „out“), je asi nejlépe využitelný jako komplet podvozek + adaptér uložený v autě a používaný se sedačkou. Takže jsem asi moc nepomohla… :? J.

• Nahlásit
  • Citovat
63
23.9.07 16:15

jeste mam prosbu nenate nejake foto toho adapteru popripadne i s kocarkem…?dekuji moc dystak mi poslete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
23.9.07 17:30

nevypada ten adapter nejak takto nasla jsem inzerat je 16 kocarek chccco :(autor krey) http://www.emimi.cz/…AllGallerys/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.9.07 21:51

Vypada jinak. Mam ho vyfoceny, muzu poslat fotky, kam? J.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama