Inglesina magnum-pořád se mi krčí boudička

105
20.10.06 09:23

Inglesina magnum-pořád se mi krčí boudička

Ahojky,
i na doporučení z diskusí na e-miminu jsem si koupila kočárek Inglesina Magnum. Je hezký, prostorný, ale neustále mi vadí, že při jakékoli nerovnosti se mi shrne boudička a kočárek pak vypadá jak „pomačkaný“. Když to spravím, úplně naplá zůstane ta boudička jen pár sekund a pak poskočí o 3 zoubky a je opět pokrčená.

Docela mi to vadí, protože pak ten kočárek vypadá hrozně zežmoulaně.

Ráda bych se zeptala, jestli s ním máte taky takový problém? (tedy kromě toho, že i docela dost vrže-i při týdenním mazání!).

A nebo jakou zkušenost máte s reklamací? za jak dlouho jsou schopni to vyřídit?

Díky Elissa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2704
20.10.06 11:56

Jee, to mě taky zajímá s tou boudičkou! Já jsem teda koupila ojetý kočárek, ale taky boudička vždycky povollí a skrčí se. A taky mě to štve! Nejde to třeba nějak zacvaknout (jako zajistit)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
20.10.06 13:40

Ahojky, tak já mám Inglesinu Magnum a boudička drží, v jakékoliv poloze. Možná je u té Tvé něco povoleného :? A s tím vrzáním..co přesně Ti vrže? Já mám tedy podvozek Alum, je to ta odlehčená verze, a po dešti je potřeba kolečka nastříkat silikonovým olejem ve spreji. Kamarádka má Inglesinu Zippy a taky musí promazávat silik.olejem, holt italský kočárek :P Mirka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17026
20.10.06 13:54

ahojky,

Ja taky mela Inglesinu Magnum(ted uz nepouzivam,mame golfac,Magnum je uschovano) a nebyl s nim zadny problem.Ani v te boudicce,ta drzela jak pribita-ale bala jsem se toho,protoze jsem to pred tim nekde v diskusi cetla.TAkze jsem uz rovnou zkousela pevnost v obchode.

Jednou jsem potkala znamou,taky mela Magnum,ale starsi typ a ten mel ty boudicky jinak resene a to se opravdu samo skladalo,ale to byl opravdu starsi kocar.Ja mam kocar z roku 2004 a tam uz to bylo reseno dobre.
Musim rict,ze jsem se s nim nachodila opravdu hodne za kazdeho pocasi a pred uschovanim,totalnim vypranim a vycistenim je kocarek jako novy.

Takze bohuzel,neporadim,mozna by to byl duvod k reklamaci,ne?

Jo,a trochu vrzal taky.Ale to vrzou snad vsechny kocary(tedy primerene)

Hezky den

Any

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
24.10.06 16:46

ahojky, já mám také magnum na podvozku allum s boudičkou žádný problém nemám, kqam jin dám drží jak přibitá a s vrzáním tak zatm problémy nemáme. také používáme jen 6 týdnů, tak uvidíme co mu dá nastávající zima.
bohužel také neporadím.
zkusila bych reklamaci než se pořád nervovat. hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama