Inglesina Otutto Combo X Inglesina Magnum allum

124
5.10.06 17:56

Inglesina otutto combo X Inglesina magnum allum

Přeji pěkný den,
dnes jsem na internetu objevila úplně nový kočárek Inglesina otutto combo a musím přiznat, že mě zaujal cenou i výbavou. Podvozek se skládá do velikosti složených golfových holí (máme malé auto), součástí je hluboká a sportovní korba a v ceně je i autosedačka. Jezdí s ním už některá maminka z „emimina“? Jaký je? U sportovní verze je všude nafocený pouze s nánožníkem směrem k zemi. Nevíte, jestli má polohování nožiček, nebo nožičky prostě jen visí dolů?
A jaký se vám zdá rozdíl mezi Inglesina otutto combo a Inglesina magnum allum. Který z nich se vám zdá lepší?
Díky moc za rady. Už vážně nevím, který kočárek vybrat. Přijde mi, že mám každý týden vybraný jiný. Hrůza!!!

http://www.caryfuk.cz/…/typ/61:1665
http://www.detskyraj.cz/…p-allum-2006

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Inglesina Magnum?

Přidejte zkušenost s Inglesina Magnum
Napsat příspěvek

Reakce:

5137
5.10.06 23:18

Kočárky Inglesina

Magdo,

podle obrázků se mi zdá, že Inglesina otutto combo má vlastně korbičku z Inglesina magnum, ale inovovanou. Takže boudička by mohla být lepší.

Podvozky se zdají srovnatelné, ale podle obrázku se zdá, že u Inglesina otutto combo není výškově nastavitelná rukojeť. My měli Magnum ještě bez easy clipu. Já mám 160, manžel o 170 cm a každý jsme si rukojeť nastavovali jinak. U golfek pak manžel nadával, že se musí hrbit, protože tam rukojeť nastavit nešla.

Jednou vidět je lepší než 50× slyšet…

Janka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
6.10.06 08:16

Podvozky maji odlisne
Otuto je 8mi kolka
alum 6ti kolka

Otuto ma i polohovani nozicek

Ale az budes nekde na prodejne..........Otuto jsou golfky s 8 kolama......zkontroluj si couvani kocarkem........protoze jestli nekdy budes uspavat prcka a delat jen dopredu a dozadu 8mi kolky hodne casto delaji to, ze zadni kolecka se rozbihaji a do zadu se jezdit neda.........jeste me napada, ze pokud bude kocarek prazdny na prodejne ze to nepoznas, chtelo by to tam polozit nejakeho prcka

Vim o cem mluvim, mame inglesinu max planet a dela to taky… Jenda ma 12 KG
a taky mame babypoint golfky a delaji to same......

K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
6.10.06 09:27

Jeste ten Otuto podvozek je golfovy a ve snehu s nim neprojedes, nebo strasne obtizne......

Ale jestli bydlis v Praze, nemel by byt problem..........u nas je snih jeste nekdy v dubnu a s inglesinou to byl des, proto si na zimu nechavam sportak s velkyma kolama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
18.10.15 00:08

Otutto combo

Ahoj maminky, koupila jsem otutto combo a jsem spokojena. Skvele se ridi je lehky polohovatelny do vodorovne polohy, vrsek jde dat po i proti smeru jizdy… proste bajecny. Jen nevim, jak ho vyprat. Nemate nekdo zkusenost? Diky Pavla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama