Inglesina trip a zkušenosti s ni

5
31.1.16 13:04

inglesina trip a zkušenosti s ni

Prosím o zkušenosti s golfkama Inglesina Trip, vydrželi Vám i na druhé dítě? :think:
Nemáte náhodou někdo skutečnou fotku barvy Argento (2015)?
Všem děkuji. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Inglesina Trip?

Přidejte zkušenost s Inglesina Trip
Napsat příspěvek

Reakce:

Annix
31.1.16 13:39

Mame model z roku 2013, vydrzel prvni dite, nyni budu pouzivat pro druhe. Po prvnim diteti je jako novy, neposkrabany, neodreny, rukojet kvalitni, neposkozena, kolecka taky. Vydrzelo to jizdy v terenu, po meste, 4×let letadlem, tahani po plazi, v pisku, morskou vodu a vypada opravdu jako novy. Moc kvalitni kocarek, mame cernou barvu, vubec nebledne a to na slunicku stravil dost casu. Za nas jen doporucuji. Detem je v nem pohodlne, je lehky, dobra manupulace, dobre se v nem spi, rychle a jednoduse se sklada.

• Nahlásit
  • Citovat
2450
31.1.16 16:49

Ahoj, já teda neměla Trip, ale Inglesinu Zippy. Dcerka tam byla od 1 roku do 3,5 let, projela jsem s nima vše, vsemozne terény, sníh, les, hory, cesta letadlem…a jsou stále jako nové a teď čekají zabalene pro mého synovce. Jsou naprosto neposkozene. Barvu jsem mela černou. Za mě Inglesina je číslo 1!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
31.1.16 17:00

Dekuji moc! V tom pripade si priplatim i za jeans barvu :lol: :palec: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
21.2.16 11:40

@PLuci už máte golfky doma? taky nad nima uvažuji..jaké jsou jste spokojená..děkuji za odpově´d. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
21.2.16 15:58

Koupili jsme z Krtecka Trip 2015 Argento barvu (puvodne jsme chteli sedo bili 2016).
Jezdila jsem s nima asi 3× zatim, cekame az bude tepleji.. Ale zatim jsme spokojeni, vzhledove vypadaji skvele, dobre se ovladaji a skladaji, jen jsou vyssi madla na rizeni kocarku ale myslim ze to je o zvyku (mam 167cm), malemu se v nich libi, super je polohovani jak zad tak nohou. Oproti sportaku nejsou moc odpruzena kola, ale to nejsou asi zadne golfky, po chodniku ale nerachtaji..
Kdyby jste mela jeste nejakou otazku, klidne se ptejte.. :) uz me nenapada co vice napsat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama