Inglesina Zippy x Babydesign Travel

Anonymni
4.1.09 21:14

Inglesina Zippy x Babydesign Travel

Prosím o radu, mám možnost koupit golfky Inglesina Zippy Winter po jednom dítěti za cenu 2000,–, ještě před touto nabídkou jsem byla rozhodnutá si koupit nové golfky Baby design Travel za stejnou částku. Co myslíte, mám jít raději do „jetý“ Inglesiny nebo do těch nových Babydesign?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1234
4.1.09 22:11

Ahoj,
já bych určitě šla do Zippy. Za tuhle cenu se mi to zdá až neuvěřitelně levné, takže určitě. Ale hlavně bych Ti je doporučila proto, že jsou opravdu bezvadné (mám je sama už podruhé) a i jeté se pořád chovají jako nové.
Hlavně podle mě je lepší použitý kvalitní kočár než nový levný!!!!!
Poprvé jsem si právě kupovala nové, ale pak u druhého klučíka jsem rovnou koupila z druhé ruky (ty původní jsem prodala, protože jsme druhé hned neplánovali). Věděla jsem, že i když koupím „jeté“, budou pořád v pohodě, a taky jo. Absolutně jim nic není, pořád jezdí parádně, odpružení přímo luxusní atd. Už jsem tu na ně pěla chválu víckrát, takže kdyžtak si můžeš najít.
Akorát se podívej, jestli je to ten novější typ, co se dělá cca od roku 2005. Ale to asi bude, že jo? Pozná se nejlíp podle toho, že má oproti staršímu modelu hladší a větší kolečka. Ten starší typ neznám, takže ten Ti doporučit neumím.

Medu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.1.09 22:32

My měli ten levný Babydesing pro syna od jeho 1 až do 4 let a odjezdili jsme s ním denně včetně sněhu, včetně ověšení igelitkama s nákupem, odrážedlem atd. však to znáte. Kočárek všechno přežil bez úhony a kolikrát bych ho ještě dnes vytáhla, jak to s ním bylo fajn a rychlé přesuny. Na to jak byl levný, tak vydržel a i od jiných mamin jsem na něj slyšela jen chválu. Mohu doporučit. Martina

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni

My měli ten levný Babydesing pro syna od jeho 1 až do 4 let a odjezdili jsme s ním denně včetně sněhu, včetně ověšení igelitkama s nákupem, odrážedlem atd. však to znáte. Kočárek všechno přežil bez úhony a kolikrát bych ho ještě dnes vytáhla, jak to s ním bylo fajn a rychlé přesuny. Na to jak byl levný, tak vydržel a i od jiných mamin jsem na něj slyšela jen chválu. Mohu doporučit. Martina

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
4.1.09 22:35

Sorry za tři odpovědi, ale nějak mi blbne odesílání. Martina

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.1.09 12:35

Já bych taky byla pro Inglesinu :wink: , jezdíme s nimi od dceřiných 8 měsíců a jsme s nimi naprosto spokojeni. Za tu cenu jsou supr, my je kupovali nový, ale kdybych je měla kupovat dnes, šla bych taky do jetých. I po roce a půl každodenního ježdění (jízda i v horském terénu) jsou jak nové.

Nepřihlášená Gábina

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama