Inglesina Zippy X Hartan?

7
24.5.07 10:34

Inglesina Zippy X Hartan?

Prosím, prosím o pomoc při koupi kočárku. ROzhodovala jsem se mezi Inglesinou Zippy a Peg Peregrem. Vyzkoušela jsem si je v obchodě a přišlo mi, že se Inglesina lépe skládá a snadněji se s ní najíždí na chodník. Pak mi ale prodavačka ukázala kočárek Hartan Buggy iX1. Prý je konstrukčně lepší než Peg peregro. Trochu jinak se skládá. Nenašla jsem na něj ale žádné informace ani ohlasy. Kdyby někdo měl zkušenosti, velice ráda si je poslechnu (teda přečtu). Nemůžu se teď rozhodnout jestli Hartana nebo Inglesinu. A ještě jsem nepochopila, jaký je rozdíl mezi Inglesinou Zippy all over a four seasons. Tak pokud to někdo víte, prosím dejte vědět. Kočárek mám 4 kombinaci. Jsem s ním spokojená. Ale mám starší dceru k 7 měsíčnímu miminku a hodně cestuji sama autem. Skládat tu čtyřkombinaci je pro mě velký sportovní výkon. Navíc se mi nic nevejde do auta. Tak potřebuji ještě lehčí kočárek na výlety a cestování. Ten svůj si nechám na zimu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Inglesina Zippy?

Přidejte zkušenost s Inglesina Zippy
Napsat příspěvek

Reakce:

101
24.5.07 15:19

Ahoj, my máme Inglesinu Zippy a jsem s ní naprosto spokojená. Dobře se skládá, pere, barvy se nevyšisovaly, takže můžu jen doporučit. Odvozila už naší holku a čeká vypraná a složená v komoře na další miminko. Její předností je také to, že má proti jiným kočárkům velkou délku lůžka.
Přeju šťastnou ruku při výběru… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
24.5.07 17:01

Ahoj, Inglesina All over je varianta na rok 2007, kdežto Four Seasons je model z roku 2006, novější verze by snad měla mít delší nánožník a možná ještě cosi, to teď nevím. My máme Zippy Winter, což je malilinko okleštěná verze Four Seasons (akorát nemá boudičku přestavitelnou na sluneční stříšku a hygienickou froté vložku jsme museli koupit extra - využili jsme ale sezónní výprodej, takže nás to vyšlo i s tou vložkou na sedm tisíc).
Jsem maximálně spokojená, navzdory golfovým rukojetím je skvěle ovladatelný, jde to i jednou rukou, problém je jen výška rukojetí. Pro mě tedy ne, jsem malé pivo, ale můj 185cm vysoký manžel brblá, že se mu blbě jezdí (on ale sám nejezdí, tak mě to nepálí).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
25.5.07 14:01

Ahoj, my máme Hartan buggy, super, ale pozor na vyšší váhu kočárku, cca 11kg - jediná nevýhoda.Dceři jsou skoro 3 roky a pořád v něm ráda jezdí.
A hlavně co vydrží,tahám v něm nákupy i s malou a to už je pěkná tíha, dcera váží cca 18 kg.Tak přeju dobrý výběr.Kadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4425
25.5.07 14:41

Ahoj, my máme zippy winter, zatím plná spokojenost. Je úžasně skladný, lehký (kamarádka ho unesla i s dítětem sama, já tedy ne - nejsem asi dost silná). Košík je celkem velký, nenastavitelná rukojeť mi neva, jsem malá. Akorát už k němu nemůžu sehnat originál tašku - máme fialový, kolekce 2006 a tu už nikde nemaj :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.7.07 12:08

Re: Inglesina Zippy X Hartan?

Ahoj,taky jsme pred 3 mesici resily,zda koupit golfky iglesinu,peg perego nebo Hartan a nakonec zvitezil Hartan buggy IX1 a jsme s nim spokojeni.Ma bitelnejsi alu konstrukci,vyskove a smerove nastavitelne rukojeti,rotace prednich kol,polohovatelne zada,nozky,docela velkej kosik a hlavne muzes strisku polohovat tak,aby na prcka nesvitilo.Plastenka a nanoznik neni ve vybave,ale perfektne sedi plastenka na golfky od sambaby a nanoznik od emitexu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama